nahoru

Čechy zasáhl kult Plných košů. Proboha dost! prosí feministky

Petra Röslerová 14. září 2020 • 10:00
Čechy zasáhl kult Plných košů. Proboha dost! prosí feministky
foto: Petra Röslerová

Zatímco ve světě snaha feminismu nekoukat na ženu jako na oběť touhy dosáhla značných úspěchů, v Čechách vypukla revoluce plných košů. Mnozí se na svých fotkách plně obdaření přírodou nestydí ani pyšnit se hastagem #metoo. A vychloubat se plnými koši (nejčastěji v lese) už začínají i další a další pohlaví. 

Světová média označují vyzývavé chování českých žen za skandální. Ženy se ovšem brání, že nejvíc se plnými koši chlubí hlavně muži, kterými tak mazaně maskují toxickou maskulinitu. Liberálně progresivistické čtverco-kruhy dnes přinesly i velmi smutnou zprávu, že s plnými koši se na sociálních sítích necudně vychloubá i dalších 23 pohlaví. Odborníci však přišli s palčivou otázkou, zda jsou ony plné koše opravdu pravé a zda si je někteří v touze po slávě nevycpávají nějakými implantáty.

Ať už je to jakkoliv, my v Reflexu máme staromilskou radost, když rostou jako houby po dešti.

Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla představuje v naší rubrice Oko za oko.

Na další parodie se podívejte do galerie:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.