nahoru

Skočit si s padákem ve 102 letech. Podívejte se na neuvěřitelný čin odbojáře a skauta Eduarda Marka

-bam- 20. listopadu 2019 • 14:25
Video se připravuje ...
Moje svoboda: Theodora remundová
• video: 
Reflex

Minutový film dokumentaristky Theodory Remundové je součástí unikátní projektu časopisu Reflex a České televize. Spolu s dalšími 29 tvůrci tvoří snímek MOJE SVOBODA, který rekapituluje uplynulých 30 let od pádu komunismu. Režisérka Remundová svůj příspěvek pojala jako zachycení neuvěřitelného činu 102 letého českého odbojáře a skauta Eduarda Hroznýše Marka. Člověk, který se celý život nebál, se nezalekl ani výskoku z letadla v takto požehnaném věku. To celé na pozadí jeho vyprávění o tom, co je pro něj svoboda. Podívejte se na video!

Kromě Theodory Remundové ještě výzvu Reflexu natočit minutový film o svobodě přijal Martin Bartkovský, Jan Bártek, Oliver Beaujard & Nino Zardalishvili, bratři Cabani, Miřenka Čechová, Petr Čtvrtníček, Karel Dlabač, Adam Ernest, Adam Forman, Eliáš Gaydečka, Ester Geislerová, Jan Hřebejk, Jakub Jahn, Václav Marhoul, Tomáš Mašín, Dominik Miškovský, Petra Nesvačilová, Karolína Nováková, Libor Pešek, Jitka Rudolfová, Tono Stano, Zdeněk Suchý, Zdeněk Svěrák, Milan Tesař, Thomas a Ruhller, Štěpán FOK Vodrážka, Vosto5, Kamila Zlatušková, Marek Brožek & Dominik Dolejší. 

Jednotlivé minuty dalších tvůrců najdete zde >>>

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře