nahoru

Jiří Bartoška: Svoboda je pro mě nemuset vám odpovídat!

Tereza Spáčilová 31. října 2019 • 09:00
Video se připravuje ...
Jiří Bartoška a jeho žena mluví o tom, co pro ně znamená svoboda
• video: 
Martin Bartkovský

„Svoboda je mimo jiné to, že nemusím odpovídat na podobné otázky,” reagoval prezident mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška na dotaz, co pro něj vlastně znamená svoboda, ale potom se rozpovídal. „Svoboda je třeba přijít pozdě v noci,” řekl mimo jiné.  „Ono je zvláštní, že takové otázky vůbec kladete. Asi musí být zvláštní doba,” doplnila pak Bartošku manželka Andrea. Podívejte se na video.

Film Moje svoboda se ve světové premiéře představil na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech ve středu 3. července. Kdy jej můžete vidět vy? Vysílat jej bude Česká televize a to 15. listopadu ve 22:10 na ČT ART. Od stejného data jej také najdete na našem webu.

Kdo všechno natočil svůj minutový snímek, zjistíte zde >>>

Tereza SpáčilováPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.