Cože? Suchánek a Kolečko na Frekvenci 1?

Cože? Suchánek a Kolečko na Frekvenci 1? Zdroj: red

Cože? Suchánek a Kolečko na Frekvenci 1?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. Sice to zní až neuvěřitelně, ale Michal Suchánek a Petr Kolečko mají na Frekvenci 1 od února vlastní mini talk show s příznačným názvem Cože. Posluchačům jako experti na úplně vše poradí s čímkoliv, na co zeptají. Originální rady na míru pro konkrétní posluchače okořeněné jejich vlastním humorem dávají denně ve vysílání Frekvence 1.

„Když si někdo nebude vědět rady, tak my se pokusíme mu pomoct. Ať se nebojí zeptat,“ ujišťuje Michal Suchánek posluchače Frekvence 1. Petr Kolečko doplňuje: „Dotazy mohou být z jakékoliv oblasti, přestože jsme omylní, tak se pokusíme poradit v čemkoliv, na co se posluchač zeptá.“ Zároveň slibují, že pro posluchače připraví vždy originální radu na jeho konkrétní dotaz. Jejich nečekané, někdy možná i nevyžádané, každopádně vždy vtipné odpovědi zazní ve vysílání každý všední den dopoledne i odpoledne, o víkendu pak reprízy toho nejlepšího. Posluchači se mohou ptát prostřednictvím Facebooku, Instagramu rádia nebo emailu. 

Oba shodně připouští, že samozřejmě některá témata jako vztahy nebo koníčky jsou jim bližší. A naopak nějaký dotaz je může zaskočit. „Neznamená ale přeci, že když něco nevím, tak nemohu poradit,“ dodává hned Michal Suchánek. Podle obou nejlepším rádcem a zdrojem inspirace je sám život. „Nebudeme nic googlit, odpovědi budou vždy vycházet z našich zkušeností a pocitů,“ zdůrazňuje Petr Kolečko.