nahoru

Přijďte se potkat se Reflexem na United Islands!

-red- 26. června 2021 • 10:10
Ivo Kahánek
Ivo Kahánek
• foto: 
Nguyen Phuong Thao

Festival United Islands of Prague už patří k Praze stejně neodmyslitelně jako orloj ke Staroměstskému náměstí. Po pěti letech se stěhuje z Karlína do centra města, aby přivítal kapely z celé Evropy.

Program Reflexu odstartoval v pátek 25. 6. v 16 hodin šéfredaktor Marek Stoniš. Následoval politicky nekorektní podcast Kecy a politika, v němž Petros Michopulos a Bohumil Pečinka vypálili ze svých samopalů několik dobře mířených dávek na politiky, kteří si myslí, že nám můžou jen vládnout, ale my je nemůžeme kontrolovat.

Poté následovalo vystoupení hudebního překvapení. Společenství přátel Reflexu kolem Milana Tesaře a Marka Hlavici představilo zcela nový hudební projekt. 

Program Reflexu na letošním festivalu United Islands vyvrcholí v sobotu, kdy Milan Tesař povede rozhovor se špičkovým pianistou Ivem Kahánkem a Terezou Kaslovou, která už šest let vede soudní spory s prezidentem republiky Zemanem, jenž v médiích očernil jejího dědečka, Ferdinanda Peroutku. 

Přijďte se s námi potkat na pažských ostrovech.

-red-Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.