nahoru

Sadistická pornografie zmizela z webu. Dokazuje to, že práce policie a novinářů není zbytečná

Jiří X. Doležal 27. června 2019 • 10:40
Násilí na ženách na internet nepatří.
Násilí na ženách na internet nepatří.
• foto: 
Profimedia.cz

Patří k dobrému tónu nadávat na policii a tato móda se dlouhodobě nemění. K dobrému tónu také patří tvrdit, že novinařina už neplní funkci zpětné vazby a je jen formou zábavy. Ano – cítím se být ve stejné kategorii jako Michal David, bavič, nemyslím, že jsem „něco lepšího“. Ale – kromě sféry politiky – novinářská práce smysl dosud neztratila a policii můžeme často chválit. Já jí v tomto textu dokonce děkuji.

Díval jsem se na video, na které mě upozornili čtenáři. Úchylné sadistické prase, které ten snímek zveřejnilo, patří na léta zavřít. Něco takového na veřejné síti dostupné dětem absolutně nesmí být. Ono video bylo dostupné třeba osmiletému dítěti a opravdu jsem se divil. Příběh je jasný. Mladá žena odchází z místnosti – asi ze sklepní kanceláře – a kdesi na chodbě ji přepadne úchyl. Nejprve ji omráčí úderem. Pak z ní serve šaty. Pak ji vleče po zemi do jakési dílny, kde ji přiváže u svěráku. Žena už je při vědomí. Pak jí dá do svěráku prs a tím svěrákem jí prs drtí. Žena řve bolestí. Pak jí kleštěmi drtí klitoris. Pak jsem se pozvracel. Pak ji přiváže s roztaženýma nohama hlavou vzhůru. Pak dá do rychlovarné konvice vařit vodu. Pak do genitálií svázané ženě zastrčí trychtýř a lije jí tu vroucí vodu do vaginy. Pak jsem šel psát na policii.

 

Premium

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium

Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější