Jakobíni v Norsku kradou děti. Vědí to v EU? | Reflex.cz
nahoru

Jakobíni v Norsku kradou děti. Vědí to v EU?

Karel Steigerwald30. října 2017 • 14:00
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek.
• foto: 
Profimedia.cz

V Norsku, působí jakobínská společnost, jež pod názvem Barnevernet krade lidem děti a předává je do ústavů či kam. Ke krádeži dochází vždy, když si tito jakobiáni vzpomenou, že v některé rodině není dostatečná péče o dítě, a někdy si to ani vzpomenout nemusí, stačí nápad sám. Norsko sice není členem Evropské unie, přesto se jeho sociální politikou unijní země často rády inspirují.

Toto násilí úřadů na občanech a dětech se halí do kabátce „sociální péče“. Je to hodně vyšinutý extrém teorie, že o vše lidské je třeba sociálně pečovat, že stát a jeho chapadla jsou pro dobro lidí rozumnější, protože vědí lépe, co dobro je.

Když bylo v Československé socialistické republice právě patnáct miliónů občanů, napsal jistý slovenský básník novopečenému kojenci verše: „Ešte ani nemáš toľko tužieb, koľko štát už pripravil ti služeb.“ Toho je Barnevernet exemplárním příkladem.

Největší pedofilní stránka na dark webu byla rok tajně ovládaná policií. Porno tam…

Lidé se nerodí pro sebe, ale pro stát. Přičemž stát má obvykle podobu smečky nemilosrdných babizen, před jejichž pomocí se v hrůze prchalo, jak si to sami pamatujeme ze starých časů komunismu.

Otázka, jestli to ví EU, je zbytečná. Ví, četla a souhlasí.

Zahalené muslimky? Ne, sedačky v autobusu. Norské nácky vyděsila nevinná fotka
Norsko je extrémně bohaté, rozdává obrovské dávky, ale lidi mají přesto stále méně dětí
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,740
23,100
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější