Další znásilnění imigranty v Německu. Hrozí rasová válka | Reflex.cz
nahoru

Další znásilnění imigranty v Německu. Hrozí rasová válka

Jiří X. Doležal19. září 2017 • 16:30
Německá policie má kvůli přílivu migrantů spoustu práce.
Německá policie má kvůli přílivu migrantů spoustu práce.
• foto: 
Profimedia.cz

Jak přibývají zprávy o sexuálních zločinech imigrantů, nelítostně se zvyšuje pravděpodobnost možnosti, že někde v zemi, kam přišlo hodně nových imigrantů, začnou občané brát právo do svých rukou a mstít se. Sexuální zločiny totiž útočí na naše nevědomí více než vraždy či teroristické útoky. Takže se obávám, aby si ctění imigranti nevykoledovali rasovou válku.

Zdravotní upozornění: Četba tohoto textu může odpůrcům učení Sigmunda Freuda přinést žaludeční potíže a průjmy, čtěte opatrně! Pro ty ostatní: Rostoucí počet znásilnění imigranty po celé Evropě, kde se rozhodli usadit, představuje pro klid a bezpečnost na našem kontinentě možná větší problém než vraždy a teroristické útoky imigrantů či imigrantů II. a III. generace. Znásilňování našich žen je totiž zločin, který budí mnohem mocnější Fúrie v našem nevědomí než teroristický útok.

Případů znásilnění evropských žen imigranty přibývá. Je to zcela pochopitelné – jednak se v Evropě od roku 2015, kdy jich přišlo nejvíce, otrkali, za druhé většina z nich nemá a dlouhé měsíce či roky neměla ženu a za třetí je tu pro ně velmi snadno dostupný alkohol, který vybuzuje i sexuální agresivitu, odbourává zábrany a se kterým mladí muslimové opravdu neumějí zacházet.

Autentická zpověď: Každodenní zkušenost s imigranty v Německu
Jiří X. Doležal 12. září 2017 • 23:15

Autentická zpověď: Každodenní zkušenost s imigranty v Německu

V pátek přibyl další nechutný případ. Šlo o skupinové znásilnění. V bavorském městě Höhenkirchen-Siegertsbrunn asi dvacet kilometrů od Mnichova v pátek večer sexuálně napadli tři muži šestnáctiletou dívku, která prošla okolo ubytovny pro imigranty.

Dva ji znásilnili, když se o to pokoušel třetí, vyrušil jej náhodný chodec. Přesto ta dívka byla znásilněna dvěma migranty a šrámy na duši si ponese celý život. Dvojnásobné znásilnění v šestnácti letech jí může nadosmrti zablokovat radost z fyzické lásky – totálně ji psychicky zmrzačit. Trojici násilníků brzy po činu – i s přispěním infračervených kamer na helikoptéře – zatkla policie. Šlo o běžence z Afghánistánu.

Mor politické korektnosti: Kolik Italek ročně znásilní Švédové a Kanaďané?

Podobné tragédie se množí jak houby po dešti a s jejich přírůstkem vzrůstá i pravděpodobnost, že si to s milými imigranty začnou vyřizovat členové majoritní společnosti ručně. Znásilnění našich žen je totiž z naší pudové podstaty zcela neomluvitelný zločin, který se dá odčinit jen zabitím, případně alespoň kastrací násilníka.

Znásilnění našich žen cizinci ohrožuje samo přežití našich vlastních genů – na našem teritoriu s našimi ženami se chceme množit my a je nepřijatelné, aby je znásilňovali přišedší barbaři. Tohle všechno jsou hlasy podvědomí, které sídlí v duši každého, i sebecivilizovanějšího a sebekultivovanějšího muže. Jsou to totiž extrémně silné bazální pudy zajišťující přírodní výběr, na které nějaká kultura, humanismus či etika nemají. Nedokážou jim oponovat.

V Itálii se objevily nové případy znásilnění žen imigranty

Proto jsem přesvědčen, že když nárůstu sexuálních zločinů imigrantů vlády Německa, Francie či Švédska – migrací nejvíce zasažených zemí – dostatečně důrazně nezabrání, tak během pár let vzniknou v zemích s velkým počtem migrantů guerilly starousedlíků, kteří si začnou vyřizovat účty za znásilněné evropské ženy masakrováním migrantů.

Pokud vlády nenasadí politiku mimořádně tvrdého trestání sexuálního násilí kombinovanou s intenzivní osvětou, že v Evropě se neznásilňuje, poteče brzy v čtvrtích migrantů krev a násilnický bílý extremismus se stane přijatelným mainstreamem. Jenom na vysvětlenou: Já se na ten stav společnosti netěším. Ale pokud sexuální zločiny migrantů na evropských ženách neustanou, nedokážu si představit, že bílá populace nezačne v dohledné době odpovídat na sexuální útoky běženců násilím proti imigrantům a pogromy.

Desetiletá znásilněná dívka porodila zdravou holčičku, případ vzbudil velkou mediální …
Učebnice pro policajty: Holky, neprovokujte, za znásilnění si můžete samy
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Noví extrémisté: Palič izraelské vlajky a hanobitel amerických válečných hrobů bojuje za práva zvířat!
PREMIUM X Šarlatán prodával lék složený z vody za 500 korun. JXD i s kamerou vyhodil za čtyři minuty
PREMIUM X Karel Steigerwald: Rok 1969, druhý rok hanby, vrcholil srpnem
PREMIUM X Srpen 1968 a 1969: Fotograf a režisér Josef Ráž vzpomíná na chvíle, kdy šli Češi proti Čechům
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější