Poctivost ztratil pan prezident Zeman už mnohokrát | Reflex.cz
nahoru

Poctivost ztratil pan prezident Zeman už mnohokrát

Karel Steigerwald3. února 2017 • 14:30
Ilustrační kresba.
Ilustrační kresba.
• foto: 
Štěpán Mareš

Vzhledem k tomu, že byly jisté nejasnosti stran poctivosti pana prezidenta,  vzpomněl  si, kde a kdy o ni přišel. Vzpomněl si i na osobu, která u toho byla, když se ta změna stala. Řekl ale, že by ji nechtěl po padesáti letech vidět. Byla to prý žena a není jisté, jak dnes vypadá.

Pan prezident by mohl být nemile překvapen. Žena se to ale doslechla a poslala panu prezidentovi kytici. Vzkázala mu, že ona se na něj dívat může, protože se nezměnil. Jak dnes vypadá, vypadal už tehdy.

Tato milá a lidská příhoda má své pokračování. Hlásí se další ženy, s nimiž to pan prezident také dělal poprvé. Všechny na to vzpomínají rády a přesně si pamatují, kde to bylo. Plyne z toho, že pan prezident přišel o poctivost mnohokrát na mnoha místech a může být, že s tím ani dnes nepřestal.

On sám řekl, že tyto věci dělá vždy jako poprvé a ženy potvrdily, že to tak opravdu je. Některé by tu příhodu rády opakovaly, jiné se už spokojí jen s květinou či přídavkem na penzi. Jen ojediněle se dožadovaly úředního potvrzení, podepsaného Mynářem.

Zeman, Ovčáček, Srp aneb O blbci lze psát i zdvořile
Karel Steigerwald 30. ledna 2017 • 11:25

Zeman, Ovčáček, Srp aneb O blbci lze psát i zdvořile

Příjemný dojem z těchto událostí kazí jen fakt, že se nepřihlásil žádný muž, což neodpovídá touze po vyváženosti a rovnováze různých pohlaví. Pan Ovčáček jistě vysvětlí příčinu této nevyváženosti.

V dobách, kdy se ztrátou poctivosti pan prezident začal, nebylo ještě známo, že je možno praktikovat ji s muži, ba co víc, že to dokonce nebylo povoleno. Když se to povolilo, byl už zvyklý a nechtěl své zvyky měnit. Přesto jsme na našeho pana prezidenta pyšní. Málokterá země se může pochlubit prezidentem, který přišel o poctivost tolikrát jako ten náš.

Návod na budoucího prezidenta: Co nastane až Zeman nebude?
Bohumil Pečinka 24. ledna 2017 • 14:13

Návod na budoucího prezidenta: Co nastane až Zeman nebude?

Jiří Ovčáček: V Portugalsku pana prezidenta nikdo nést nemusel, vlastně se nic nestalo

 Klíčová slova: Miloš Zeman, prezident, Česko


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější