Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné! | Reflex.cz
nahoru

Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné!

Jiří X. Doležal6. ledna 2017 • 11:30
Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné!
foto: scom

Jako titulek to zní dobře, ale v realitě je ta snadnost poněkud nepraktická. Ono snadné řešení totiž znamená policejní režim se stálou přítomností bezpečnostních složek prakticky všude — mnohem častěji než v Izraeli. 

O silvestrovské noci došlo v Innsbrucku k další celoarabsky oblíbené hře „sexuální obtěžování“, která spočívá v tom, že skupina agresívních nadrženců obklopí ženu, osahává ji, strhává z ní šaty a bere jí věci. Někdy ji i bijí — takovéto skupinové sexuální násilí vyvolá ty nejstrašnější pudy. I na Nový rok 2017 — stejně jako loni — tuhle hru hrály skupiny imigrantů s plnou novoroční euforií — tentokrát v Rakousku. Policie se domnívá, že útoky v Innsbrucku má na svědomí skupina pěti či šesti mladých mužů z Asie nebo ze severní Afriky. Nezabránilo jim v tom ani nasazení devadesáti policistů, kteří měli zajišťovat pořádek. K dalším útokům došlo v Rakousku v Salcburku, Štýrském Hradci a ve Vídni. Obětí se přihlásilo do momentu, kdy píšu tento text, osmnáct.

Vánoční Berlín: Imigranti se pokusili upálit bezdomovce
Jiří X. Doležal 28. prosince 2016 • 09:55

Vánoční Berlín: Imigranti se pokusili upálit bezdomovce

Naopak v Německu, kde — hlavně v Kolíně nad Rýnem — došlo předloňského silvestra k mnoha sexuálním útokům ze strany imigrantů, proběhl letošní silvestr zcela klidně. Důvod je velmi jednoduchý: policie přetvořila Kolín o silvestrovské noci v policejní stát. Hlídky policie byly proti loňsku desetkrát posíleny, takže pořádek v ulicích zajišťovaly nakonec dva tisíce mužů zákona. A jak byli policisté všude, nedovolili si azylanti ani nahlas upšouknout.

Mimořádně pikantním shledávám ten detail, že šéfka německých Zelených protestovala proti tomu, že policie chránící lidi před útoky imigrantů z Arábie a Afriky přednostně kontrolovala imigranty z Arábie a Afriky. Je to opravdu pěkný příklad totální sluníčkové zblbělosti, na jejíž následky Evropa vyhyne.

Téma imigrace: Západ prohrává svobodu slova
Jiří X. Doležal 10. prosince 2016 • 23:58

Téma imigrace: Západ prohrává svobodu slova

Ale zpět k tomu pozitivnímu, co se podařilo: V Kolíně se díky policejním opatřením podařilo zabránit výbuchům sexuálního násilí. Takže recept je známý. Stačí jen zdesateronásobit počty policistů v ulicích, proměnit naše města ve válečné zóny plné policejních checkpointů, kontrolovat lidi na každém rohu a celkově zavést opatření podezřele připomínající nacismus.

Pokud tak neučiníme, násilí imigrantů nás v příštích letech smete a totálně promění atmosféru našich měst. Pokud tak učiníme, proměníme náš domov v policejní stát a totálně proměníme atmosféru našich ulic taky. Ale svoboda volby nám zůstává — můžeme si demokraticky vybrat ze dvou zel.

Přímá volba prezidenta: Buranokracie se nám zjevně líbí
Jiří X. Doležal 2. ledna 2017 • 13:53

Přímá volba prezidenta: Buranokracie se nám zjevně líbí

Teror v Evropě je normalizován, vraždění už nás nerozhodí
Jiří X. Doležal 5. ledna 2017 • 14:26

Teror v Evropě je normalizován, vraždění už nás nerozhodí
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury
PREMIUM X Proč miluju Dalmácii aneb Malé vyznání velkého českého dovolenkáře středního věku
PREMIUM X Zelený Raoul: Tajemství hradního sklepení aneb Vstup přísně zakázán!
PREMIUM X Tenkrát v Hollywoodu: Příběh Quentina Tarantina a jeho zatím posledního filmu
PREMIUM X Jak se šňupe v Praze: Reportáž z podniků a záchodků, kde díky kokainu zítra znamená včera

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější