Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné! | Reflex.cz
nahoru

Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné!

Jiří X. Doležal6. ledna 2017 • 11:30
Řešení sexuálních útoků migrantů je snadné!
foto: scom

Jako titulek to zní dobře, ale v realitě je ta snadnost poněkud nepraktická. Ono snadné řešení totiž znamená policejní režim se stálou přítomností bezpečnostních složek prakticky všude — mnohem častěji než v Izraeli. 

O silvestrovské noci došlo v Innsbrucku k další celoarabsky oblíbené hře „sexuální obtěžování“, která spočívá v tom, že skupina agresívních nadrženců obklopí ženu, osahává ji, strhává z ní šaty a bere jí věci. Někdy ji i bijí — takovéto skupinové sexuální násilí vyvolá ty nejstrašnější pudy. I na Nový rok 2017 — stejně jako loni — tuhle hru hrály skupiny imigrantů s plnou novoroční euforií — tentokrát v Rakousku. Policie se domnívá, že útoky v Innsbrucku má na svědomí skupina pěti či šesti mladých mužů z Asie nebo ze severní Afriky. Nezabránilo jim v tom ani nasazení devadesáti policistů, kteří měli zajišťovat pořádek. K dalším útokům došlo v Rakousku v Salcburku, Štýrském Hradci a ve Vídni. Obětí se přihlásilo do momentu, kdy píšu tento text, osmnáct.

Vánoční Berlín: Imigranti se pokusili upálit bezdomovce
Jiří X. Doležal 28. prosince 2016 • 09:55

Vánoční Berlín: Imigranti se pokusili upálit bezdomovce

Naopak v Německu, kde — hlavně v Kolíně nad Rýnem — došlo předloňského silvestra k mnoha sexuálním útokům ze strany imigrantů, proběhl letošní silvestr zcela klidně. Důvod je velmi jednoduchý: policie přetvořila Kolín o silvestrovské noci v policejní stát. Hlídky policie byly proti loňsku desetkrát posíleny, takže pořádek v ulicích zajišťovaly nakonec dva tisíce mužů zákona. A jak byli policisté všude, nedovolili si azylanti ani nahlas upšouknout.

Mimořádně pikantním shledávám ten detail, že šéfka německých Zelených protestovala proti tomu, že policie chránící lidi před útoky imigrantů z Arábie a Afriky přednostně kontrolovala imigranty z Arábie a Afriky. Je to opravdu pěkný příklad totální sluníčkové zblbělosti, na jejíž následky Evropa vyhyne.

Téma imigrace: Západ prohrává svobodu slova
Jiří X. Doležal 10. prosince 2016 • 23:58

Téma imigrace: Západ prohrává svobodu slova

Ale zpět k tomu pozitivnímu, co se podařilo: V Kolíně se díky policejním opatřením podařilo zabránit výbuchům sexuálního násilí. Takže recept je známý. Stačí jen zdesateronásobit počty policistů v ulicích, proměnit naše města ve válečné zóny plné policejních checkpointů, kontrolovat lidi na každém rohu a celkově zavést opatření podezřele připomínající nacismus.

Pokud tak neučiníme, násilí imigrantů nás v příštích letech smete a totálně promění atmosféru našich měst. Pokud tak učiníme, proměníme náš domov v policejní stát a totálně proměníme atmosféru našich ulic taky. Ale svoboda volby nám zůstává — můžeme si demokraticky vybrat ze dvou zel.

Přímá volba prezidenta: Buranokracie se nám zjevně líbí
Jiří X. Doležal 2. ledna 2017 • 13:53

Přímá volba prezidenta: Buranokracie se nám zjevně líbí

Teror v Evropě je normalizován, vraždění už nás nerozhodí
Jiří X. Doležal 5. ledna 2017 • 14:26

Teror v Evropě je normalizován, vraždění už nás nerozhodí
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější