Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz? | Reflex.cz
nahoru
KomentářeVideo
Duel Doležal kontra Bajgar

Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz?

Jiří X. Doležal16. ledna 2016 • 13:45
Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz?
foto: Archív

Milý Radku,

Posílám Ti na web článeček, který je velmi aktuální. Bojím se ale, že mi ho tam nepustíš, i když si myslím, že bys měl. Němé tváře je třeba chránit před možnými násilníky.

V rámci diskuzí o migrační tsunami z jiného sociokulturního okruhu se zcela vytratil aspekt ochrany zvířat a jejich práv. V Evropě se často praktikuje volná pastva jak koz a ovcí, tak i krav. Jsou zemědělci a především ochranáři připraveni obhájit je?

Nechci být obviněn z šíření nepodložených drbů, podívejte se sami na fotografii a posuďte, co bojovníci Tálibánu s kozičkou kdesi v afgánských horách, kde je natočila infračervená kamera dronu, dělají.

Copak to asi bojovník-džihádista dělá s němou tváří a jestlipak při tom neostražitě odložil samopal?Copak to asi bojovník-džihádista dělá s němou tváří a jestlipak při tom neostražitě odložil samopal?Foto web
K dispozici jsou i podobným způsobem, natáčením v noci pomocí infračervených čidel kamer, získané záběry bojovníka Islámského státu při stejné činnosti.

Připomínám - není v této souvislosti třeba xenofobně hovořit o deviaci nebo zoofilii. Vzhledem k totální represi extramatrimoriálního sexu mezi mužem a ženou nezbývá mladým muslimům než sexuálně abstinovat od sexu s ženou, dokud si nebudou moci (draze!) sehnat manželku.

Proto svoji sexualitu musí - někdy většinu života - uspokojovat vyhledáním náhradních objektů. Tím bývají také muži, ale jak dokazují záběry americké armády, na paškál si místní obyvatelé Blízkého Východu berou i ovce a kozy. Jde o sociokulturně podmíněné sexuální chování, ne o deviaci v pravém slova smyslu.

V Evropě se již desetiletí běžně praktikuje volná pastva koz i ovcí, ale také samozřejmě krav a koní. To jest - zvířata nikdo nehlídá, jsou vypuštěna na rozlehlém oploceném nebo jinak ohraničeném pozemku, pastvině. Vzhledem k absenci velkých šelem není zvykem, aby zemědělci svá zvířata podrobně dozorovali.

Takže se naskýtá otázka: Co bude s našimi evropskými ovečkami a kozičkami, až dorazí masy sexuchtivých mladých mužů z Blízkého Východu, kteří mají sex se zvířaty zakódovaný jako společensky přijatelné sexuální chování? Jsme připraveni hájit naše stáda hospodářského zvířectva před hromadným sexuálním zneužíváním ze strany imigrantů?

JXD varuje před zneužíváním ovcí a koz migranty. Vede ho k tomu žárlivost?Klíčová slova: znásilnění, sex, uprchlíci


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Řidičák na psy: Moderní lidé nevědí, jak se chovat ke psům, a tím je ničí
PREMIUM X Nový feudalismus na postupu: Klimatická opatření mohou Evropu přivést k hladomoru
PREMIUM X Svět rakve, fotbalu a lejzru aneb Od festivalu kýče a pragmatismu až k festivalu světel
PREMIUM X Šmejdi dál kasírují a důchodci se dál zbavují úspor. Český mincovní obchod se po třech letech nezměnil
PREMIUM X Zrcadlo českého národa: Karel Gott si v roce 1977 zvolil stranu hřiště. A vybral si špatně

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější