Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz? | Reflex.cz
nahoru
KomentářeVideo
Duel Doležal kontra Bajgar

Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz?

Jiří X. Doležal16. ledna 2016 • 13:45
Vystoupí evropští ochránci zvířat proti imigrantům kvůli možnému znásilňování koz?
foto: Archív

Milý Radku,

Posílám Ti na web článeček, který je velmi aktuální. Bojím se ale, že mi ho tam nepustíš, i když si myslím, že bys měl. Němé tváře je třeba chránit před možnými násilníky.

V rámci diskuzí o migrační tsunami z jiného sociokulturního okruhu se zcela vytratil aspekt ochrany zvířat a jejich práv. V Evropě se často praktikuje volná pastva jak koz a ovcí, tak i krav. Jsou zemědělci a především ochranáři připraveni obhájit je?

Nechci být obviněn z šíření nepodložených drbů, podívejte se sami na fotografii a posuďte, co bojovníci Tálibánu s kozičkou kdesi v afgánských horách, kde je natočila infračervená kamera dronu, dělají.

Copak to asi bojovník-džihádista dělá s němou tváří a jestlipak při tom neostražitě odložil samopal?Copak to asi bojovník-džihádista dělá s němou tváří a jestlipak při tom neostražitě odložil samopal?
K dispozici jsou i podobným způsobem, natáčením v noci pomocí infračervených čidel kamer, získané záběry bojovníka Islámského státu při stejné činnosti.

Připomínám - není v této souvislosti třeba xenofobně hovořit o deviaci nebo zoofilii. Vzhledem k totální represi extramatrimoriálního sexu mezi mužem a ženou nezbývá mladým muslimům než sexuálně abstinovat od sexu s ženou, dokud si nebudou moci (draze!) sehnat manželku.

Proto svoji sexualitu musí - někdy většinu života - uspokojovat vyhledáním náhradních objektů. Tím bývají také muži, ale jak dokazují záběry americké armády, na paškál si místní obyvatelé Blízkého Východu berou i ovce a kozy. Jde o sociokulturně podmíněné sexuální chování, ne o deviaci v pravém slova smyslu.

V Evropě se již desetiletí běžně praktikuje volná pastva koz i ovcí, ale také samozřejmě krav a koní. To jest - zvířata nikdo nehlídá, jsou vypuštěna na rozlehlém oploceném nebo jinak ohraničeném pozemku, pastvině. Vzhledem k absenci velkých šelem není zvykem, aby zemědělci svá zvířata podrobně dozorovali.

Takže se naskýtá otázka: Co bude s našimi evropskými ovečkami a kozičkami, až dorazí masy sexuchtivých mladých mužů z Blízkého Východu, kteří mají sex se zvířaty zakódovaný jako společensky přijatelné sexuální chování? Jsme připraveni hájit naše stáda hospodářského zvířectva před hromadným sexuálním zneužíváním ze strany imigrantů?

JXD varuje před zneužíváním ovcí a koz migranty. Vede ho k tomu žárlivost?Klíčová slova: znásilnění, sex, uprchlíci


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
23,030
29,410
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější