nahoru

Erotický kvíz českých prezidentů: Je víc sexy Petr Pavel, nebo Andrej Babiš?

Jan Studnička, Tereza 23. ledna 2023 • 18:00
Video se připravuje ...
Hodina dějepichu LIVE v Rock Café: Hledá se prezident zn. sexy
• video: 
reflex.cz

Prezidenty, obzvláště pak ty historické a historicky významné, máme tendenci vnímat spíš jako politické entity nebo významné postavy než jako lidi. Ale oni lidmi byli, se všemi nedokonalostmi, které se pojí s tím, být člověkem. Hlavně ti historicky významní.

Tvůrce našeho podcastu Hodina dějepichu, kde se věnujeme historii sexu, sexuality a erotiky, u příležitosti prezidentské volby samozřejmě zajímalo, jak to měli naši prezidenti se sexem. Původně zvažovali, že se podívají na zoubek posledním třem prezidentům, ale upřímně: o Havlovi všechno víte, o Kikinovi tušíte a o Jezevci nic vědět nechcete.

Proto jsme se rozhodli prozkoumat naše první prezidenty – od Masaryka po Gottwalda. Přirozeně jsme nabrali naše kolegy z podcastu Přepište dějiny, protože to je jejich zamilované téma, a šli vám to odvykládat do Rock Cafe.

Jelikož se dva termíny vyprodaly hodně rychle, přinášíme vám všem, kteří jste se nezvládli dostavit, alespoň záznam. Možná, že vás bude i inspirovat u právě probíhajících voleb.

Během celého pořadu zároveň jeho protagonisté v kvízu hodnotí mimo jiné i sexappeal současných kandidátů na Hrad. Jak Petr Pavel a Andrej Babiš dopadli? Dozvíte se v závěru pořadu.

Jan Studnička, TerezaPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.