nahoru

Konec velké lásky: Kryštof se rozešel s Babišem, na zpěváka Krajča tlačili i jeho fanoušci

Marek Kerles, Michal Půr, info.cz 19. června 2019 • 11:20
Konec velké lásky: Kryštof se rozešel s Babišem, na zpěváka Krajča tlačili i jeho fanoušci
foto: Koláž reflex.cz

Agrofert a skupina Kryštof byly dosud hodně viditelnými spojenci na hudební scéně. Kryštof kempy se bez sponzorství a servisu Agrofertu neobešly. Teď tohle spojenectví padlo. „Nemáme žádné závazky ani smluvní vztahy,“ potvrdil pro server INFO.CZ manažer kapely. Zpěák skupiny Richard Krajčo byl čím dál častěji kritizován i vlastními fanoušky.

Agrofert dosud podporoval především takzvané Kryštof kempy, což jsou festivaly plně v režii ostravské kapely. Koncern figuruje ještě na loňských pozvánkách, letos se tyto festivaly nekonají a na pozvánce na rok 2020 už Agrofert není.

Manažer kapely Jan Lippert INFO.CZ řekl: „Je to tak, že momentálně nemáme s Agrofertem žádné závazky ani smluvní vztahy vzhledem k projektům spojeným s kapelou Kryštof.“

Skupina byla v poslední době pod tlakem kritiky. Na její nedělní koncert na Strahov přišlo několik fanoušků v tričkách s nápisem 'Miluju Kryštof, nesnáším Andreje'.

Jak rozchod komentoval Agrofert a co o spolupráci říkal Krajčo? Dočtěte si článek na Info.cz >>>

Marek Kerles, Michal Půr, info.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.