nahoru

Kupte, kolik unesete! Jak vypadá letošní slevová horečka?

bah 27. listopadu 2015 • 21:00
Kupte, kolik unesete! Jak vypadá letošní slevová horečka?
foto: EPA

Nejen v Americe, ale už i v Česku a dalších zemích probíhá slevová horečka zvaná Black Friday — Černý pátek. Potrvá až do neděle. Zatím se neví, jak moc se slevami nechávají unést Češi, ale Američany letos až tak nebere. 

Davové šílenství se prostě nekoná. Obchodní domy nepraskají ve švech, lidé se neušlapávají. Podle informací, které uvedla agentura Reuters, letos kamenné obchody jednoznačně válcují ty internetové. Z pohodlí domova mohli lidé v rámci „Black Friday akce“ nakupovat už ve čtvrtek, na Den díkůvzdání. V kamenných prodejnách začaly slevové akce až dnes.

I přes menší návštěvnost došlo mezi lidmi k několika konfliktům a rvačkám, u nichž musela zasahovat policie. Slevová horečka se totiž dá volně přeložit jako „Ber, kolik uneseš, je jedno, že na to nemáš“. Najdou se tací, kteří se poperou o televizi, a to i přesto, že obě strany mají v rukou hned dvě a tahle je třetí.

Tohle letos rozhodně neuvidíme: 

Video se připravuje ...
Tak tohle letos, údajně, neuvidímeVIDEO youtube.com

bah
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.