Našla se majitelka pět let ztraceného foťáku, je to Australanka | Reflex.cz
nahoru

Našla se majitelka pět let ztraceného foťáku, je to Australanka

Tereza Stonišová17. září 2015 • 12:30
Našla se majitelka pět let ztraceného foťáku, je to Australanka
foto: Facebook Lubomíra Zajíčka

K rozluštění záhady ztraceného fotoaparátu, kterou před několika týdny našel Lubomír Zajíček, vedla vlastně náhoda. Na jedné z fotografií, která v pět let starém fotoaparátu byla, se totiž objevilo jméno majitelky. Dívka je z Austrálie, fotografie už má a foťák se chystá na cestu k ní.

„…a pak se najednou zamyslíte nad fotkou, kde je jakási popsaná zeď? Proč si holky fotily zeď? Dobrý, je to světoznámá zeď u Abbey Road v Anglii, ale tahle část skrývá něco víc. Jméno naší dívky i s rokem 2010. Okamžitě žhavíme druhý počítač a lovíme informace. A máme je,“ napsal Lubomír Zajíček na svém Facebooku. „Vážení přátelé, slečna Chloe Hutson je z Austrálie! Podařilo se nám s ní zkontaktovat a kromě neskutečné radosti z nalezených fotek nám dovolila uvést její jméno. Svět je malý, pokud jste z Austrálie a utopíte foťák v Českém Krumlově, tak se vám vrátí zpět,“ píše nálezce fotoaparátu, který rozjel velkou kampaň, aby se majitelka fotek našla.

Chloe si prostě napsala své jméno na zeď, a tím se ji podařilo odhalit. „Vypadá to, že jsem se stala v České republice virálem,“ napsala si dívka na svůj profil na Facebooku. Zajíček dále uvedl, že dívce napsal mail, ta zareagovala a fotografie, o nichž už jistě nedoufala, že je kdy uvidí, už má. Fotoaparát se za ní už chystá, Zajíček jej v nejbližších dnech odešle.

Našel se pět let ztracený foťák. Poznáte dívku na fotografii?

So apparently I've gone viral in Czech Republic - Hana and Lubomír went to amazing lengths to find me, and turns out my...

Posted by Chloe Hutson on 16. září 2015


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější