Herečka Renée Zellweger se změnila k nepoznání. Kam se poděla sympatická Bridget ? | Reflex.cz
nahoru

Herečka Renée Zellweger se změnila k nepoznání. Kam se poděla sympatická Bridget ?

čip21. října 2014 • 16:00
Herečka Renée Zellweger se změnila k nepoznání. Kam se poděla sympatická Bridget ?
foto: Profimedia

Představitelka nejslavnější boubelky, americká herečka Renée Zellweger, šokovala veřejnost, když se v úterý objevila na oslavě pořádané k 21. výročí časopisu Elle. Vypadala totiž jako jiný člověk.

Renée Zellweger se proslavila především díky filmu Bridget Jones. Aby mohla štíhlá Zellweger ztvárnit roli macaté třicátnice, musela přibrat na váze, a následně kvůli dalším rolím, opět rychle zhubnout. Pochroumaná životospráva se pochopitelně odrazila na hereččině těle.

Ať už se ale Renée zrovna nacházela v tloustnoucím nebo hubnoucím období, vždy jí to velmi slušelo. Na oslavě pořádané k 21. výročí časopisu Elle, svým zjevem ovšem šokovala veřejnost. Nebyla si vůbec podobná.

Světová média tak zaplavily porovnávací fotografie pětačtyřicetileté herečky, a veřejnost začala spekulovat, zda za drastickou změnou stojí nekontrolovatelné plastiky, nebo hereččino zdraví. Sama Renée tvrdí, že tráví mnoho hodin v posilovně a díky tomu velmi zhubla.

čip

Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,750
23,040
29,180
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější