nahoru

Podzim je tady aneb 27 míst, pro které si příroda přichystala pestrou paletu barev

bah 14. září 2014 • 15:00
Podzim je tady aneb 27 míst, pro které si příroda přichystala pestrou paletu barev
foto: news.distractify.com

Podzim. Roční období, ve kterém na spoustu lidí dopadá jakási podzimní deprese. Zřejmě z počasí, které už pár dní trápí i nás. Září, říjen a listopad ale nejsou jen měsíce plné šedé oblohy, dešťů, vstávání do tmy, rýmy, špatné nálady a předčasně vytažených zimních kabátů. Je to i období, ve kterém se příroda barví do neuvěřitelně krásných odstínů, nad kterými rok co rok nepřestáváme žasnout...

Dříve zelené stromy se ještě stihnou zbarvit do žlutých, oranžových, červených a jiných příjemných teplých barev, než jejich listí definitivně opadá a přijde první sníh. Přinášíme fotogalerii reálných míst, na které příroda vytáhla pestrou paletu barev.

 

bah

Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.