nahoru

Beverly Hills 90210 se vrací. Na nové díly láká vtipnou upoutávkou plnou starých známých tváři

Martin Bartkovský 15. května 2019 • 12:20
Video se připravuje ...
Brenda, Kelly, Brandon a spol jsou zpět! Tohle je nové Beverly Hills 902 10
• video: 
Fox

Sociální sítě bere útokem vtipná upoutávka na pokračování kultovního seriálu Beverly Hills 90210, který se na televizní obrazovky letos v srpnu vrátí po dlouhých 19 letech. Nová upoutávka sleduje seriálové herce při jejich ranních rituálech, které se nakonec trochu zvrhnou. Podívejte se, jak. Ve volném pokračování seriálu, který v 90. letech vládl i tuzemským obrazovkám, již bohužel neuvidíme představitele Dylana, Luke Perryho, který letos 4. března podlehl mrtvici.

Potkalo to Dallas, Pobřežní hlídku. Gilmorova děvčata, Městečko Twim Peaks i Červeného trpaslíka. Tyto ikonické seriály spojuje to, že se vrátily v novém tisíciletí i s částí nebo s kompletním původním obsazením. A podobně by na tom měl být i seriál Bevery Hills. Stanice Fox oznámila, že si na letošní léto objednala šestici dílů.

O jeden reeboot seriálu už se tvůrci pokoušeli v letech 2008–2012. Tehdy projekt 90210: Nová generace příliš nezaujal. Kromě názvu totiž neměl s původním seriálem nic společného. To by se nyní mělo změnit.

Vrátit by se totiž měla velká část z původní sestavy. Účast zatím potvrdili Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Ian Ziering (Steve), Gabrielle Carteris (Andrea), Brian Austin Green (David) a Tori Spelling (Donna). 

Původní seriál měl premiéru 4. října 1990 a celkem 293 dílů se vysílalo až do 17. května roku 2000. Prací na nových dílech je pověřeno kreativní duo, které tvoří Chris Alberghini a Mike Chessler. Oba pracovali už na sérii o nové generaci, tak snad tentokrát budou mít více štěstí. Co na návrat legendárního seriálu říkáte? Budete se dívat? A nechcete si o tom promluvit?

Na snímky z Nových i starých 90210 se podívejte ve fotogalerii:

 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.