nahoru

Dožije se vůbec někdo konce a bude happy end? Hra o trůny odhalila našlapanou ukázku z poslední série

Martin Bartkovský 6. března 2019 • 10:50
Video se připravuje ...
Hra o trůny: Trailer na poslední osmou řadu
• video: 
HBO

Je to už téměř rok a půl, kdy závěrečné titulky dílu s názvem The Dragon and the Wolf odstartovaly zdánlivě nekonečné čekání fanoušků na nové epizody Hry o trůny. Celosvětový fenomén se ale nezadržitelně blíží a právě v den, kdy do začátku osmé řady zbývá přesně 40 dnů, odhalila domovská stanice HBO vytouženou ukázku. Podívejte se na ni ve videu v úvodu článku!

Vlastně vše, co se v předcházejících sedmi sériích událo, bylo jen úvodem k epické bitvě, která má rozhodnout o osudu světa. Hra o trůny najde své rozuzlení v celkem šesti epizodách, které začne HBO v Česku vysílat od 15. dubna. Čekání bylo dlouhé, ale vyplatilo se, samotný trailer fanoušky uspokojil a vyhnal jejich očekávání ještě víc.

Příběh poslední řady logicky naváže na závěr té sedmé. Jon s Daenerys dorazí na sever, kde se hodlají utkat s armádou Nočního krále. Cersei dál kuje pikle v Králově přístavišti a chystá se i záchrana Yary Greyjoy z rukou sadistického strýce. A do toho samozřejmě draci, spousta ohně a epické souboje.

Jak už ale bývá u Hry o trůny zvykem, celá řada postav se nedožije konce a hollywoodský happy end se snad konat nebude. Fanoušci už dokonce na internetu tipují, kdo zemře a kdo usedne na železný trůn. Doufejme, že tvůrci udrží nastavenou laťku a i finále bude mrazivé, napínavé, syrové a špinavé jako předcházející série.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.