nahoru

Hvězda, na kterou se čekalo. Jeremy Renner z Avengers zastínil ve Varech Umu Thurman

Martin Bartkovský8. července 2017 • 10:20
1080p720p360p

Zatímco Umě Thurman se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech začalo mezi novináři přezdívat „madam next question“ pro její neochotu odpovědět téměř na cokoli, sympatický Jeremy Renner by mohl ihned vyučovat lekce chování hollywoodských hvězd vůči fanouškům. Prohodil několik vtipů, zasmál se sám sobě a jedné fanynce  se postaral o životní zážitek. Podívejte se na video!

I přes zranění obou rukou dorazil do hotelu Thermal s úsměvem na tváři, na tiskové konferenci si otevřel pivo a sršel vtípky. Na improvizované besedě po projekci filmu Wind River na sobě nedal znát bolest z úrazů ani náznak manýrů člověka, který hraje v nejvýdělečnější filmové sérii všech dob, nabídky na role může přebírat vidlemi a je mu prorokována veliká budoucnost.

Podívejte se, jak Jeremy přišel ke zlomeninám a proč hraje ve filmu Wind River:

1080p 720p 360p
Jeremy Renner mluví o filmu Wind River, Avengers i BournoviVIDEO Martin Bartkovský

Oč méně autogramů a podání rukou rozdal (právě kvůli fraktuře zápěstí a lokte), o to více sršil úsměvy. Při kladení dotazů se navíc postaral o jeden z nejhezčích momentů letošního ročníku festivalu, když kladně odpověděl na žádost Karolíny, dívky z publika, o společnou selfie.

„Klidně sem za mnou pojď, ale ostatní tě zmlátí,“ varoval ji. Než se ale nadál, byla Karolína u něj. Okamžitě ji objal a trpělivě čekal, až její roztřesené ruce odemknou obrazovku a najdou aplikaci fotoaparátu. Tenhle neplánovaný, vřelý a velice lidský okamžik přispěl k tomu, že „Hawkeyovi z Avengers“ dlouho aplaudoval vyprodaný velký sál hotelu Thermal ve stoje.

Až v sobotu převezme cenu z rukou Jiřího Bartošky, bude to skutečně zasloužená trofej. I když Jeremy dorazil z velkých hvězd jako poslední, své předchůdce dokonale zastínil.

Cenu za herecký výkon získává... doktorka Eva Zaoralová!
MAREK DOUŠA 6. července 2017 • 16:22

Cenu za herecký výkon získává... doktorka Eva Zaoralová!

Jiří X. Doležal: Na okamžik jsem byl filmovou hvězdou
Jiří X. Doležal 6. července 2017 • 10:18

Jiří X. Doležal: Na okamžik jsem byl filmovou hvězdou

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,520
29,860
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější