nahoru

Dárky bez hranic: Právě vychází zážitková příloha Excellent, vložená do aktuálního Reflexu

Veronika Bednářová 11. prosince 2015 • 10:00
Nebalte dárky, sbalte sebe!
Nebalte dárky, sbalte sebe!
• foto: 
Jan Ignác Říha

Speciální lifestylová příloha Excellent, kterou najdete v aktuálním „barbínovském“ čísle Reflexu, má podtitul Dárky bez hranic a je věnována dárkům, po kterých vlastně nic hmotného nezůstane.

Jeho hlavní součástí je reportážní série “Nebalte dárky. Sbalte sebe!”. Poskytne vám nápady na dárky v podobě dobrodružných výletů. Co takhle projet Ameriku na Harleji, Maroko terénním autem nebo Izrael pěšky? Nebo vám zní lépe výlet po íránských kavárnách či na ostrov Aldabra, kde budete s přehledem první turisté na světě? Nechte se inspirovat.

Mléčné koktejly, hamburgery a jiné kalorické bomby, jež tu číhají v dinerech a drive-inech jako vystřižených z 50. let, jsou každodenní nezbytností. Jestli neztloustnete za měsíc aspoň pět kilo, něco jste dělali špatně. Mléčné koktejly, hamburgery a jiné kalorické bomby, jež tu číhají v dinerech a drive-inech jako vystřižených z 50. let, jsou každodenní nezbytností. Jestli neztloustnete za měsíc aspoň pět kilo, něco jste dělali špatně.Foto Profimedia

Nový Excellent je taky o krmení slonů, ježdění tankem a uklízení vašich malých bytů.

Nový Excellent je taky o krmení slonů Nový Excellent je taky o krmení slonůFoto Jan Mudra

Takové dárky nejsou vidět, ale zkonzumovat vám je dá spoustu práce. Zůstanou po nich jen zážitky, o kterých se ale nikdy předem neví, jaké budou. A hlavně, jak a jestli vůbec na ně budete vzpomínat. Dobré taky je, že na dárcích bez hranic nemusíte utírat prach, nikdo vám je neukradne a ze vzpomínek si je můžete vytáhnout, kdykoli chcete... Víc čtěte v novém Excellentu. Je právě teď na stáncích.

Veronika Bednářová


Klíčová slova: excellent


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.