Akty X: Soutěžní téma pro měsíc říjen 2023 je BARVY

Akty X: Soutěžní téma pro měsíc říjen 2023 je BARVY Zdroj: Petr Vagner

Říjnové Akty X v barvách: Zašlete nám svou fotografii na téma BARVY a zúčastněte se tak soutěže Reflexu!

Nové kolo populární fotografické soutěže Reflexu Aktů X je opět zde. Téma pro měsíc říjen jsou "BARVY". Fotografové, fotografky a modelky nám mohou zasílat své aktové fotografie prostřednictvím odkazu níže a soutěžit tak o možnost publikace v časopise a sociálních sítích Reflexu. Podrobnosti o soutěži se dočtete níže.

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru. Soutěž Akty X 2023 bude probíhá v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc je vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro říjen – pátý soutěžní měsíc je „BARVY".

>>>SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NAHRAJTE ZDE<<<

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

Výherci každého měsíce se mohou těšit na: Věcnou cenu či poukaz vždy specifikovaný na začátku každého soutěžního měsíce. Publikaci v časopise Reflex a na webu i sociálních sítích Reflexu. Otištění v kalendáři Akty X a výtisk zdarma. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Finalisté každého měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Věcnou cenu pro vítěze za měsíc říjen věnovala saunová zahrada Salori v podobě poukazu na pobyt pro 2 osoby v hodnotě 11 000,- Kč.

Říjnové soutěžní kolo s tématem BARVY běží od 1. 10. 2023 do 31. 10. 2023. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.