AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie

AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie Zdroj: Getimg.ai

AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie
AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie
AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie
AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie
AI generovaný obraz na téma emoce - aktová fotografie
28
Fotogalerie

Akty X: Vztek, slzy, nahota a pokřivení. Jak si umělá inteligence poradila s tématem "emoce" v aktech?

Třetí kolo fotografické soutěže Reflexu Akty X na téma EMOCE se blíží ke konci. Fotografové, fotografky i modelky nám do redakce zasílají své aktové fotografie různých pojetí tohoto tématu. V redakci nás však zajímalo, jak by si s tímto tématem na rozdíl od fotografů poradila umělá inteligence. Využili jsme tedy internetovou platformu Getimg.ai, která na rozdíl od populárnější platformy Midjourney umožňuje generovat nahotu, a zadali jsme jí příkaz k vytvoření "aktových fotografií zobrazujících různé emoce." Jak dopadly výsledky? Getimg.ai má zjevně stále větší problém než Midjourney s generováním lidských bytostí bez deformací, zejména v obličeji. Některé výsledky však vypadají velmi zdařile. Koneckonců se přesvědčte sami v galerii výše. Připomínáme také, že soutěž v Aktech X na téma EMOCE potrvá až do konce srpna. Podrobnosti se dočtete níže.

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru.  Soutěž Akty X 2023 bude probíhá v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc je vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro srpen – třetí soutěžní měsíc jsou „EMOCE".

>>>SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NAHRAJTE ZDE<<<

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

  Výherci každého měsíce se mohou těšit na: Věcnou cenu či poukaz vždy specifikovaný na začátku každého soutěžního měsíce. Publikaci v časopise Reflex a na webu i sociálních sítích Reflexu. Otištění v kalendáři Akty X a výtisk zdarma. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Finalisté každého měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Věcnou cenu pro vítěze za měsíc srpen věnoval Wellness Hotel Volarik v podobě poukazu na ubytování v hodnotě 10 000 Kč. Dárkový poukaz do hotelu Volarik v hodnotě 10.000,- KčDárkový poukaz do hotelu Volarik v hodnotě 10.000,- Kč|Hotel Volarik

Červencové soutěžní kolo s tématem EMOCE běží od 1. 8. 2023 do 31. 8. 2023. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.