nahoru

Filmový festival v Turnově: Špióni, Méďové a šílenci

bar7. srpna 2015 • 16:59
Filmový festival v Turnově: Špióni, Méďové a šílenci
foto: ČSFD

Filmoví fanoušci mají tento víkend další možnost, jak se netradičně věnovat svému koníčku.  A to doslova vrchovatě. Letní kino v Turnově totiž bude dvě noci promítat až do rána vždy tři celovečerní filmy.


Organizátoři, tedy tedy server ČSFD.cz a KC Turnov, věnovali páteční noc filmům se špiónskou tematikou, sobotní noc zase šílencům. Diváci tedy shlédnou šest filmů: Kingsman, Špión a Jurský svět, respektive Šílený Max: Zběsilá jízda, Vincentův svět a Méďa 2. Promítání skončí v neděli nad ránem.

Filmový víkend ČSFD.cz bude mít jako správný festival i své stanové městečko na břehu Jizery a třeba i non-stop bufet v kině. Pro dobu, kterou budou muset filmoví nadšenci přečkat bez promítání, připravili organizátoři výlet na koloběžkách a lodích nebo třeba túru po místech Českého ráje, kde se natáčely všemožné filmy a seriály.

bar

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,820
22,090
29,200
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější