nahoru

Novináři se na Colours těší na St.Vincent!

ref16. července 2015 • 14:00
St. Vincent
St. Vincent
• foto: 
waytooindie.com

Reflex se zeptal několika hudebních publicistů, kteří jedou do Ostravy do práce, na co se z programu letošních Colours nejvíc těší.

Pavel Kučera: Osobně jsem zvědavý na St. Vincent. Viděl jsem několik jejích vystoupení na internetu a vždycky to vypadalo jako velká věc. Má kolem sebe obrovskou auru a jsem zvědavý, jak to bude působit při osobním setkání.

Antonín Kocábek: Potom, co jsem ji viděl loni jinde, se moc těším na St.Vincent. Dost zvědavý jsem na Williama Fitzsimmonse. Určitě nevynechám Bjork a Swans, a samozřejmě se půjdu podívat i na své oblíbence z řad domácí scény, jako jsou Květy či Houpací koně.

Jana Kománková: Swans! Swans! A pak Bjork.

Ondřej Bezr: Z těch "velkých jmen" se nejvíc těším na St. Vincent - viděl jsem ji vloni v Barceloně na festivalu Primavera Sound a byl to zážitek, který si rád zopakuju. Na Colours mám ale moc rád i menší scény, kde se hraje většinou velmi zajímavá muzika. Dvě jména za všechny z Drive Stage: australská countrywoman Cash Savage s kapelou The Last Drinks a můj oblíbený bluesový crossover v podání NO Blues.

Milan Tesař: Alespoň podle klipů na YouTube mě zaujali držitelé Grammy Clean Bandit, kteří šikovně propojují taneční a klasickou hudbu. Jsem moc zvědavý, jak budou vypadat naživo.

Marek Gregor: Rozhodně St.Vincent a Sly And Robbie meet Nils Petter Molvaer

 

ref

Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější