nahoru

Výborný tip na Silvestra: Kina uvedou i očekávané novinky z roku 2014

Tereza Spáčilová30. prosince 2013 • 08:00
Kino
Kino
• foto: 
Profimedia.cz

Na Silvestra do kina nelez: i tak by se dal přeložit dosavadní přístup českých filmových distributorů, kteří až na výjimky nenabízeli možnost strávit poslední den roku v kině. Letos se konečně pochlapili a filmoví fanoušci se nemusejí zpíjet jenom u zrnících kinoripů nebo televizních repríz.

Speciální silvestrovské promítání připravila nejen kina artová či jednosálová (v Praze například Aero, Oko, Lucerna, Světozor), ale i klasické multiplexy. Pod hlavičkou CineStaru tak budeme mít možnost vidět s předstihem například výtečnou novinku Martina Scorseseho s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, Vlka z Wall Streetu, boxerskou exhibici Roberta De Nira a Sylvestra Stallona Zpátky do ringu či novou českou komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny.

Ty mimochodem uvádí i pražská Lucerna, která slavnostní uvedení slíbuje doprovodit rautem a taneční party. CineStar pak předpremiérovou nadílku obohatí ještě o “osvěžovačku” notoricky známého, leč kultovního díla Big Lebowski z dílny Joela a Ethana Coenových. Jinými slovy, letos už nás na Silvestra z kina do půlnoci nikdo nevyžene. A jak na Nový rok…

Co kdy kde (vybrané večerní předpremiéry)

Praha, CineStar Anděl

Čtyři dohody 18.45

Big Lebowski 19:45

Něžné vlny

Paranormal Activity: Prokletí 20:00

Zpátky do ringu: 18:00

Vlk z Wall Streetu 19:50

*filmy lze vidět i během dne

Na dotaz Reflexu o aktálním stavu prodeje vstupenek na filmový Silvestr odpovídá zástupce CineStaru Zdeněk Podněcký:

V regionech jsou předpremiéry skutečně vesměs vyprodány, týká se to především projekcí Něžných vln, Vlka z Wall Street a záznamu divadelního představení Čtyři dohody. Stejné filmy jsou téměř vyprodány i v Praze-Anděl. Průběžný stav objednávek nicméně doporučuji zkontrolovat na www.cinestar.cz

Tereza Spáčilová


Klíčová slova: reflex, kino, silvestr


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,200
28,930
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější