Mexická reportérka si utrhla z ostudy kabát. Nechala se přenášet zaplavenými ulicemi místními, aby se sama nenamočila | Reflex.cz
nahoru

Mexická reportérka si utrhla z ostudy kabát. Nechala se přenášet zaplavenými ulicemi místními, aby se sama nenamočila

Tereza Stonišová8. července 2016 • 15:00
Mexická reportérka si utrhla z ostudy kabát. Nechala se přenášet zaplavenými ulicemi místními, aby se sama nenamočila
foto: Twitter

Mexická reportérka byla zachycena na fotografiích, jak se nechává místními obyvateli přenášet přes zaplavené ulice, v nichž chtěla točit reportáž. Snímky sklidily velkou kritiku ve světové novinářské obci. Reportéka byla na hodinu propuštěna.

Reportérka v podstatě ihned sklidila posměch na sociálních sítích. Pod označením #LadyReportera se začaly objevovat vtipné koláže původní fotografie, které ženy měnily na všemožná stvoření:

Mladá reportérka mexické soukromé televize TV Azteca měla za úkol vytvořit reportáž o povodních. Evidentně jí však bylo zatěžko se do povodňové vody namočit, a tak využila místních, kteří ji přes vodu přenesli. Fotografie, jak ji ženy přenáší, však obletěla velmi záhy virtuální svět, a reportérka tak velmi rychle sklidila nejen posměch, ale také kritiku za své neprofesionální chování.

Vedení TV Azteca označilo její chování za "vysoce neprofesionální". Lydia Cummingová se za své chování sice omluvila, ovšem vedení televize ji i tak na hodinu propustilo. 

 

  

 

Tereza Stonišová


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,330
28,620
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější