nahoru

Kateřina Neumannová umí žít. Za naše peníze

Luděk Staněk22. září 2010 • 12:45
Neumannová si narozeninovou oslavu pořádně užila
Neumannová si narozeninovou oslavu pořádně užila
• foto: 
Ota Mrákota

Opravdu bych chtěl mít tolik času, schopností a přístupových práv do nejrůznějších registrů a archivů, abych si mohl projet všechny faktury v souvislosti s lyžařskými závody Světového poháru a Mistrovstvím světa v Liberci.

 

Protože z toho, co se v poslední době objevilo v médiích je víceméně jasné, že Kateřina Neumannová ani její partner Jan Jindra jen tak něco ze svého neplatili. A když se podíváte na fotografii, která se tenhle týden objevila v médiích a na které je Kateřina Neumannová zachycena na oslavě svých 35. narozenin na zámku Sychrov, nemůže vám nevrtat hlavou jedna věc. Už víme, že fotografii, na kterou se koukáte do účetnictví dali pod položku "Sychrov".

 

Olympijskou vítězku donesli k dortu usměvaví svalovci

 

Ale jak (pokud tedy) jsou v účetnictví Světového poháru zahrnuti ti dva oškliví muži, kteří nesou Kateřinu Neumannovou (proč jí nesou je jiné věc, doufejme že ne proto, že v tu chvíli už byla úplně namol). Tipuji, že na faktuře bude napsáno něco jako "Sychrov-asistence", případně "pořadatelská služba- obnažená".

 

Nejhorší na tom celém je, že i za ty peníze a i s těmi fakturami, skrz které jsme na tuhle parádu přispěli prostřednictvím státních peněz i vy a já, vypadá celá ta oslava pořád jako nebetyčná nuda. Ostatně, kdy jste vy naposledy dělali oslavu, na které jste všechny nutili mít na krku hnusné, velké visačky?


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější