Potřebujete půjčit a banka se k vám obrátila zády? Zvolte nebankovní půjčku | Reflex.cz
nahoru

Potřebujete půjčit a banka se k vám obrátila zády? Zvolte nebankovní půjčku

Komerční prezentace20. března 2019 • 00:00
• foto: 
Profi Credit

Když člověk rychle potřebuje půjčku, většinou svou první žádost zaměří na bankovní instituci. Ovšem není výjimkou, že se bance z určitých důvodů klient nezdá a půjčku zamítne. A co dělat v takové situaci? Naštěstí existují jiná řešení v podobě nebankovních půjček, které mohou problematickou situaci snadno a hlavně rychle vyřešit. Jak si správně vybrat nebankovní půjčku a na co si dát pozor? To se dozvíte v tomto článku.

Kolik potřebujete půjčit?

Prvním krokem při plánování půjčky je ujasnění si, kolik peněz vám aktuálně schází. Jakmile si rozmyslíte, kolik potřebujete půjčit, přichází na řadu výběr konkrétní nabídky. Někteří nebankovní poskytovatelé nabízí hlavně mikropůjčky do hodnoty 10 000 korun, kdy nebývá problém vybrat z obrovského množství různých úvěrů. Složitější situace však nastává ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit větší částku, protože tehdy se výběr možných variant značně zúží.

Jednoduché vyřízení

Příkladem nebankovní půjčky, která vám může vytrhnout trn z paty v případě, kdy se na vás banka vykašle a úvěr vám neschválí, je půjčka od Profi Credit. Půjčit si můžete až 166 000 korun. K vyřízení postačí pouze občanský průkaz, potvrzení příjmů a druhý doklad pro potvrzení vaší adresy. Ještě před odesláním žádosti si řádně pročtěte podmínky a orientačně si naplánujte splátky. Jde o klasický spotřebitelský úvěr s licencí České národní banky, takže je vše nastaveno dle aktuálně platných právních norem.

Rychlé odeslání peněz po schválení

Jakmile je půjčka schválená, peníze jsou na účet odeslány co možné nejdříve a ve většině případů vám přijdou už do druhého dne. A protože si půjčku často bereme v situacích, kdy nemáme peníze, je zde navíc i možnost odložit bezplatně první tři splátky, ať získáte čas dát si všechno dohromady.

 

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,750
23,060
29,260
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější