nahoru

Adidas prolomil tabu, natočil reklamu s modelkou, která se odmítá holit

Tereza Stonišová8. října 2017 • 16:00
Adidas prolomil tabu, natočil reklamu s modelkou, která se odmítá holit
foto: DM

Šestadvacetiletá Arvida Bystromová je švédská modelka, která má již za sebou focení pro mnoho zvučných značek módního průmyslu. Nyní ji pro reklamní spot a pro focení najala také značka Adidas. To by ještě nebylo až tak neobvyklé, kdyby focení nebylo něčím zvláštní.

Arvida Bystromová se totiž rozhodla jít proti proudu – přestala se holit. Její tělo bylo při focení i natáčení pokryté ochlupením. Chloupky jsou patrné v jejím podpaží i na nohách. Adidas se ženu přesto – nebo možná právě proto – rozhodl pro focení využít. Arvida následně snímky z kampaně Adidasu sdílela na sociální síť Instagram, kde se stala tečem slovních útoků. Muži ji na Instagamu přirovnávají k chlupaté opici a podle modelčiných slov je její mailbox zahlcený sprostými zprávami. Vše má jediný důvod: mužům se prostě nelíbí, že se neoholila. „Nikdy nebudeš mít kluka,“ zní jeden z komentářů pod fotografiemi s jejíma neoholenýma nohama.

Je přitom zřejmé, že Adidas provokativní modelku využil právě proto, aby vzbudil kontroverze a trochu toho pozdvižení. To je pro něj koneckonců nejlepší reklama. Přitom je celá diskuse o tom, jak mají ženy vypadat, zcela absurdní. Pokud si nechtějí holit určité partie, budiž. Většinový trend současnosti je (pořád ještě) opačný. 

 

Selfie, které vyvolalo bouři. Muž v Saúdské Arábii učil manželku řídit auto
Nová hvězda Instagramu: Sličná důstojnice asturijských aerolinek a vůbec první…
Zázrak Honza Tříska: Byl to hráč, který nejde jen tak nahradit
VERONIKA BEDNÁŘOVÁ 7. října 2017 • 11:18

Zázrak Honza Tříska: Byl to hráč, který nejde jen tak nahraditKlíčová slova: focení, adidas, ochlupení, modelka, instagramDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
22,250
29,270
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější