nahoru

Neuvěřitelný příběh: Matka slyšela tlukot srdce svého syna 23 let po jeho smrti

Daniel Baret3. srpna 2015 • 09:00
Daniel Titley, kterému kdysi transplantovali srdce
Daniel Titley, kterému kdysi transplantovali srdce
• foto: 
WalesOnline

Na první pohled se zdá, že titulek k tomuto článku je čirý nesmysl, ale tento příběh se skutečně před několika týdny odehrál ve Velké Británii. Jak je to možné?

Syn Gilliany Norrisové, která je ze severoanglického hrabství Yorkshire, zahynul při vážné dopravní nehodě, když mu bylo 14 let. Třiadvacet let poté ale paní Norrisová uslyšela tlukot srdce svého syna v hrudi Daniela Titleyho (35), kterému byl tento orgán transplantován. Jako první zprávu přinesl server WalesOnline.

Daniel Titley nyní analyzuje data pro společnost Coleg Ceredigion ve waleském Aberystwythu. Narodil se s vážnou srdeční vadou a právě srdce syna paní Norrisové mu kdysi zachránilo život.

Po dlouhých letech se rozhodl Titley vyhledat matku dárce „svého“ srdce.

„Dnes jsem se sešel s Gillianou Norrisovou a ona po 23 letech znovu uslyšela tlukot srdce svého zesnulého syna,“ komentoval událost Daniel Titley. „Oba jsme plakali. Bylo to velmi emotivní. Chtěl jsem jí poděkovat za srdce jejího syna, které mi zachránilo život,“ uzavřel neuvěřitelný příběh Titley.

Podle britských médií chtějí Titley a Norrisová pomoci nadaci, která pomáhá právě dětem s vrozenými srdečními vadami.Diskuse ke článku