nahoru

Miley Cyrus opět řádila. Osahávala trpaslici a vytáhla joint na jevišti

biv 11. listopadu 2013 • 12:30
Miley Cyrus opět řádila. Osahávala trpaslici a vytáhla joint na jevišti
foto: EPA, profimedia.cz

Pokud si chce pořadatel jakékoli akce zajistit obrovskou sledovanost a hodně ohlasů, stačí si pozvat dvacetiletou americkou zpěvačku Miley Cyrus. Ta nezklamala ani při předávání Evropských hudebních cen televize MTV v Amsterdamu.

Miley dostala v Amsterdamu ocenění za nejlepší videoklip roku k písni Wrecking Ball, kde se houpe nahá na bourací kouli. V pondělí v poledne měl tento klip vynikajících 310 milionů zhlédnutí a řadí se tak v tomto směru k vůbec nejlepším v historii. Cyrus si ale vystoupení v Amsterdamu užila i jinak.

Na akci dorazila ve vyzývavé minisukni, která měla vzory, z kterých přecházel zrak. Pak se převlékla do bílého body (a bylo toho vidět skutečně hodně) s kožešinou. Pak to přišlo. Přímo na jevišti vytáhla něco, co vypadalo jako joint a zapálila si. Zda v cigaretě byla skutečně marihuana, není jasné. Ale o rozruch bylo postaráno. Miley už v minulosti popsala svůj kladný vztah k marihuaně. Je prý lepší než alkohol. „Když kouřím, není mi pak zle tak, jako když piju, ani se tak nenaštvu a nejsem tak agresivní,“ řekla v jednom interview. V rámci vystoupení v Amsterdamu se také převlékla do latexu a nevynechala ani populární tanec twerking, který tentokrát předvedla s trpaslicí oblečenou taky do latexu. Při tanci osahávala trpaslici prsa. Twerking už byl mimochodem na několika amerických školách zakázán jako nemravný tanec.

Výsledek vystoupení Miley Cyrus na předávání cen MTV v Nizozemsku se samozřejmě okamžitě dostavil. Kontroverzní zpěvačka zcela zastínila i nejlepší zpěvačku, kterou se stala Katy Perry, a nejlepšího zpěváka Justina Biebera. Miley prostě jede. Otázkou je, kam vlastně dojede…

biv


Klíčová slova: Miley Cyrus, viliambuchert, MTVDiskuse ke článku