nahoru

Mikýř radí, jak zbohatnout snadno a rychle, jen u toho musíte okrást spoustu lidí

mc 9. července 2021 • 06:20

Na internetu se dá dneska vydělat už kde čím, stačí si najít dost velkou skupinu ovcí, který si nechaj nabulíkovat, že aby zbohatli, musej vám nejdřív zaplatit a penízky už se sypou. Sázkaření je spolu s prostitucí asi nejstarší možnost přivýdělku, narozdíl od toho druhýho ale ze sázení můžete skončit v mínusu (a s prostitucí zase pod drnem, ale to je jiná pohádka). A i na sázení se může pořádně napakovat nějaká třetí strana - tipaři. Za měsíc, kdy vám nějakej absolutně neověřenej nebo dokonce rovnou podvodnej server bude radit, na co máte vsadit, vypláznete třeba litr. A když vás bude dost, zaplatíte majiteli serveru dovolenou, novej byt i auto. A to se vyplatí, ne? Jenže to má háček, nebo spíš tisíc. Více v Mikýřově úžasné pouti internetem na Mall.tv.

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.