nahoru

Babiš nejdřív vykřikoval, že se nemusíme bát, teď vyhrožuje lockdownem. A kdo za to může? VY!

-bam- 10. října 2020 • 09:45
Události Luďka Staňka
Události Luďka Staňka
• foto: 
Mall.tv

Situace na bojišti s covidem se mění každým okamžikem a my jsme samozřejmě u toho. I dnes jsou tu Události Luďka Staňka, abychom vás informovali o všem, co se děje. A že se toho děje. Celý díl najdete v článku.

Máme novou sadu opatření. A ano, nevyznáme se v nich prakticky nikdo, jen jsme zjistili, že tak trochu předefinovávají to, co jsme si mysleli, že je volný čas. Protože volného času jsme až doposud měli zjevně daleko víc, než jsme si mysleli. Nevěříte? Klikněte na Události Luďka Staňka.

Celý díl Událostí Luďka Staňka:


A pak je tu samozřejmě ten velký okamžik, kdy Andrej Babiš vyšel před lidi, aby je ubezpečil, že situaci už má (zase jednou) pevně v rukou. A navíc, že určitě platí to, co řekl. Když ne to, co řekl právě teď, tak určitě to, co řekl před týdnem. Nebo před měsícem, nebo na jaře. Nebo co se teprve chystá říct. Ale každopádně my jsme z jeho prohlášení vydedukovali, i kdo za to všechno může. A budete fakt překvapení!

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.