nahoru

Babiš je jediný skutečný lídr, v hnutí ANO přibývá lidí bez vize, říká Ivan Pilný

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.cz28. srpna 2018 • 13:30
1080p720p360p
Opozice bohužel nemá svého Babiše, je to jediný skutečný lídr, říká Ivan Pilný
• video: 
INFO.CZ

Bývalý ministr financí Ivan Pilný (ANO) má obavy ze směřování hnutí ANO, přesto za něj kandiduje do Senátu i pražského zastupitelstva. V rozhovoru s Pavlem Štruncem tvrdí, že vládu s podporou komunistů neschvaluje, je to ale podle něj jediná cesta, jak mít kabinet s důvěrou Poslanecké sněmovny.

Přesto, že v ANO dle jeho slov začínají přibývat lidé více s ambicemi, než s vizí, považuje za důležité v hnutí zůstat. A Andrej Babiš? Prý jediný skutečný lídr v české vysoké politice. Co chce Pilný prosadit v Senátu? Proč mluví o výboru pro budoucnost? A v čem se shodne s ODS a TOP 09? Podívejte se na rozhovor.

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Vytetuj si koblihu, dostaneš iPhone. Babiš dobývá Facebook jednoduchostí
Seriál, u kterého se bojíte každou druhou minutu. Castle Rock je puzzle z útržků knih…


Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,730
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější