Dítě musí být u mámy a máma musí být v práci. Patři dvouleté děti do školek? | Reflex.cz
nahoru

Dítě musí být u mámy a máma musí být v práci. Patři dvouleté děti do školek?

Martin Bartkovský13. března 2018 • 17:20
Anketa v Reflexu: Měli by rodiče dávat do školky děti mladší 3 let?
• video: 
Martin Bartkovský

Téma, které byste na Reflexu asi nečekali, ale i tohle nás zajímá. Mají rodiče dávat do školek děti mladší 3 let? Zatímco pánové JXD i Steigerwald k problematice výjimečně neměli co říci, trojice našich redaktorek-matek názor na toto téma má. Jaký? Podívejte se na video!

O co stručnější je Jana Bendová ve videu, o to více a trefněji se rozpovídala ve svém nedávném komentáři. Další dvě redaktorky Reflexu, které mají děti, tedy Veronika Bednářová a Kateřina Kadlecová, přidávají svůj úhel pohledu a apelují hlavně na zdravý rozum matky i státu v podobných otázkách. Názor „moderního fotra“ Dominika Landsmana se nám zjistit nepodařilo, ale ten si jak známo rád libuje na mateřské, ale rozhodně ne dovolené!

Měli by rodiče dávat děti do školky ve dvou letech? Hlasujte v anketě a napište nám svůj názor do komentářů pod článkem!

Anketa
Patři podle váš dvouleté děti do školek?
Ano
14.2%
376
Ne
85.8%
2278
 

Pověsit, zakázat, či nechat být a porazit ve volbách? Jak se mělo v roce 1989 naložit s…
JXD od roku 1999, Steigerwald už v 18. století. Redaktoři Reflexu vzpomínají na své…Klíčová slova: VIDEO, anketa, škola, školky, děti, matky


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější