nahoru

Kutil si řeže nohu motorovkou

Jiří X. Doležal 4. ledna 2016 • 09:00
Muž si na videu řeže nohu pilou
Muž si na videu řeže nohu pilou
• foto: 
youtube.com

Když jsem viděl poslední video serveru CeskyKutil.cz, smál jsem se - ale až po třetí minutě. Moderní marketing používá metod, za které by se nemuseli stydět režiséři akčňáků.


Na server CeskyKutil.cz se chodím občas podívat, abych si posílil své komplexy z toho, že nic rukama neumím. Je tam k vidění doslova symfonie nápadů českých kutilů, zahrádkářů a chalupářů. Kromě toho server občas provádí nejrůznější testy kutilských potřeb.

Nyní server na youtube zveřejnil své reklamní video - test bezpečnostních kalhot pro řezání s motorovou pilou. Pokud máte hodně naspěch, pusťte si ho až od 3.00. V klipu šéfredaktor serveru Pavel Zeman představuje kalhoty, mluví o jejich výhodách a o rizicích, které přináší práce s motorovou pilou bez ochranných pomůcek. Poté se do montérek navlékne, spustí motorovku, a pak si pokusí tou motorovou pilou si uříznout levou nohu. 

Pokus vyjde - kalhoty zafungují a šéfradaktorovi zůstanou obě nohy. Pohled na toho mohutného muže, jak si přikládá běžící motorovou pilu ke stehnu, je však tak děsivý, že video má šanci stát se virálem roku. 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.