nahoru

Šarlatán prodával lék složený z vody za 500 korun. JXD i s kamerou vyhodil za čtyři minuty

Jiří X. Doležal 20. srpna 2019 • 13:25
JXD reklamuje zázračný lék Hadžikum, který je tvořen jen z vody a stojí 500 korun
• video: 
Martin Bartkovský

Šidit lidi je hnusné za všech okolností. Pokud však někdo vydělává peníze na prodeji nefungujícího prostředku proti bolesti, je to opravdový lump. Pacienti trpící chronickou bolestí jsou v extrémně těžké situaci – ve vyšším věku je každá druhá sebevražda reakcí na nesnesitelnou somatickou nemoc. Hlavní „hrdina“ našeho článku přesně tohle dělá. Šidí trpící. Koupil jsem si jeho zázračnou analgetickou vodičku a byl jsem opravdu hodně naštvaný z toho, jak nefungovala. Tak jsem ji jel vrátit.

Když jsem se v patnácti letech poprvé v životě vypravil sportovat, poznamenalo mě to na celý zbytek života. V nemocnici jsem strávil skoro rok. Když mě pouštěli, říkali, že od třiceti pětatřiceti můžu čekat potíže s páteří. Stal se zázrak. Přišly až v padesáti. Zato pořádné. Již pátým rokem jsem v péči revmatologů a specialistů na tišení bolesti. Konopí a opiáty mám na předpis, ke každodennímu užívání, a i když beru zatím jen opiáty slabé, tak jich musím brát celkem dost.

Proto jsem s nadšením uvítal novou nabídku zvláště účinného analgetika s názvem ANALGET, nabízeného na webových stránkách Hadži-ki®. Pracuje na principu informační paměti vody. Protože nic jako informační paměť vody neexistuje, je téměř jistota, že přípravek bude mimořádně účinný. A že byl nepochybně vyvinut pomocí nejnovějších technologií a vysoce vědeckých postupů. Web prodejce mě naplnil optimismem:

„Hadži-ki umožňuje spojit všechny energie podporující život na Zemi v souladu s Božím plánem k plnému čerpání Božích energií skrze hadži-ki a splynutí s Jednotou. Citlivým vnímáním přírodních zákonů zaznamenáváme změny a můžeme se s nimi sladit. Jsou to vitální energie, které můžeme využít v takové míře, jak jsme připraveni. Hadži-ki, reiki, schambala atp. jsou způsoby čerpání – nikoliv Zdroj!“

To bude lepší než morfin!

 

Premium

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium

Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.