nahoru

Když rádi ukazujete kuličky aneb Sexy pózy komunistické mlátičky Ondráčka

Petra Röslerová 11. října 2019 • 10:20
Když rádi ukazujete kuličky aneb Sexy pózy komunistické mlátičky Ondráčka
foto: Petra Röslerová

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček rád ukazuje i to, co jste ani nepotřebovali vidět. Za starého režimu se ukázal jako spolehlivá policejní mlátička, dnes na svém Facebooku ukazuje hlavně houby a své tělo. A aby toho nebylo málo, nestydatý starosta Řeporyjí Pavel Novotný navrhuje, ať ukáže i svou diplomovou práci, že prý je to úplné porno.

Jestli se bývalá mlátička změnila na kopírku, se ukáže zhruba do měsíce, neboť Ondráčkova bývalá universita kvůli podezření jeho závěrečnou práci prověřuje. Nechceme v Reflexu předbíhat, ale máme jisté tušení, že ať už nám Zdeněk Ondráček ukáže jakoukoliv sexy pózu, prdel určitě ještě bude.

Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla bude prezentovat v naší nové rubrice Oko za oko. Na parodie dalších osobností se podívejte do galerie:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.