nahoru

Umělecká Monika Babišová doporučuje: Surrealismus ve městě je fakt hustej úlet jako!

Petra Röslerová 20. srpna 2019 • 15:45
Monika Babišová je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu.
Monika Babišová je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu.
• foto: 
koláž Petry Röslerové

Monika Babišová je nejpilnější ženou v Čechách, ba možná i na celém světě. Má vysoké dozorčí i výkonné funkce v několika svěřeneckých fondech, své manažerské povinnosti však dokáže odhodit s lehkostí Andrejovy zodpovědnosti za Čapák a vrhá se do kuchyně, aby poctivému muži napekla i poctivé české buchty, které ještě teplé servíruje na Instagram. Ovšem Monika přes své závažné nemoci, které jí zabránily vypovídat na policii ohledně nestandardních smluv, zvládá krom řízení firem a domácích prací ještě mnohem víc!

Díky své éterické dobrosrdečné povaze nám Monika na svém profilu dovoluje nahlédnout do zákulisí intelektuálních porad v luxusních barech, diskotékách či na jachtách. A pokud vám neteče slza dojetí už teď, pak vězte, že tahle žena se nebojí ani umění – a umění se nebojí jí! Je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu, a pokud by si umělecky založená Monika vedle výstav po Francii či jiných světových metropolích našla čas i na umění v Praze, redakce Reflexu ji ráda provede nespoutanou přehlídkou surrealistických pivních kol, reklamních obřích pand, ledních medvědů a umělecky podroušených turistů. Zíráme na to denně a stejně nevěříme vlastním očím, třeba by nám to Monika nějak artově vysvětlila. Ale pozor, podpatky si neberte, v umělecky rozkopané Praze musíte umět hodně skákat!

Petra RöslerováPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.