nahoru

Umělecká Monika Babišová doporučuje: Surrealismus ve městě je fakt hustej úlet jako!

Petra Röslerová 20. srpna 2019 • 15:45
Monika Babišová je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu.
Monika Babišová je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu.
• foto: 
koláž Petry Röslerové

Monika Babišová je nejpilnější ženou v Čechách, ba možná i na celém světě. Má vysoké dozorčí i výkonné funkce v několika svěřeneckých fondech, své manažerské povinnosti však dokáže odhodit s lehkostí Andrejovy zodpovědnosti za Čapák a vrhá se do kuchyně, aby poctivému muži napekla i poctivé české buchty, které ještě teplé servíruje na Instagram. Ovšem Monika přes své závažné nemoci, které jí zabránily vypovídat na policii ohledně nestandardních smluv, zvládá krom řízení firem a domácích prací ještě mnohem víc!

Díky své éterické dobrosrdečné povaze nám Monika na svém profilu dovoluje nahlédnout do zákulisí intelektuálních porad v luxusních barech, diskotékách či na jachtách. A pokud vám neteče slza dojetí už teď, pak vězte, že tahle žena se nebojí ani umění – a umění se nebojí jí! Je obdivovatelkou nespoutaného surrealistického artu, a pokud by si umělecky založená Monika vedle výstav po Francii či jiných světových metropolích našla čas i na umění v Praze, redakce Reflexu ji ráda provede nespoutanou přehlídkou surrealistických pivních kol, reklamních obřích pand, ledních medvědů a umělecky podroušených turistů. Zíráme na to denně a stejně nevěříme vlastním očím, třeba by nám to Monika nějak artově vysvětlila. Ale pozor, podpatky si neberte, v umělecky rozkopané Praze musíte umět hodně skákat!

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.