nahoru

Lekce s plukovníkem Prymulou: Těžko na cvičišti, lehce na hnojišti

Petra Röslerová 22. září 2020 • 15:30
Lekce s plukovníkem Prymulou: Těžko na cvičišti, lehce na hnojišti
foto: Petra Röslerová

Jak se neumazat od hovna, zvládl plukovník skvěle. Zkrátka když to už začalo hodně smrdět, vyhodil sám sebe oknem, aby ho pak jako zachránce přivítali dveřmi.  Jářku, tak vítejte! 

Stará vojna Prymula ukázal talent kličkovat mezi nášlapnými minami už několikrát. Nejdřív smrdící zakázky farmaceutickým firmám, kvůli kterým byl odvolán z postu ředitele fakultní nemocnice, ale i tak se mu skandál podařilo celkem ustát.  Záhadně se mu doteď podařilo přečůrat i povinnou bezpečnostní prověrku. Na druhou stranu, jestli někdo může prokličkovat mezi zruinovanou státní kasou, populistickou vládou, pandemií na krku a vystresovaným obyvatelstvem, svatoušek to těžko bude. 

My v Reflexu si zatím jdeme shánět pláštěnky, gumičky, igelitové pytlíky a všechno připravíme do chlebníčků, kdyby náhodou plukovník zavelel. Ale možná trochu kecáme, protože tahle naše země si už musela poradit s lecjakým hnojem a snad brzo přesmrdí i tahle covidová patálie. Tak hodně zdaru nám všem. A vám též, plukovníku, tak to prosím vás nepose*te!

Na další výtvory Petry Röslerové se podívejte v naší fotogalerii:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře