nahoru

Jsem rád, že můžu točit bez cenzury a že si za všechno můžu sám, říká režisér Václav Marhoul

Martin Bartkovský 1. listopadu 2019 • 10:00
Video se připravuje ...
Moje svoboda: Václav Marhoul
• video: 
Martin Bartkovský

Do filmu Moje svoboda, unikátního projektu časopisu Reflex a České televize, jsme oslovili i filmového režiséra, scénáristu a producenta Václava Marhoula. Zadání bylo pro něj stejné jako pro dalších 30 známých i neznámých umělců všech věkových kategorií – natočte do naší mozaiky minutový film, který bude představovat vaši svobodu.

Václav Marhoul to vzal opravdu hodně svědomitě. Nad definicí svobody přemýšlel několik týdnů. Nyní se můžete podívat na rozhovor, ve kterém nám odpovídá na otázku, kdy se naposledy cítil svobodný.

Video se připravuje ...
Trailer na film Moje svobodaVIDEO reflex.cz

Minutový snímek Václava Marhoula uvidíte ve filmu Moje svoboda na obrazovkách ČT ART od 15. listopadu ve 22:10 a od stejného data také na webu reflex.cz zdarma.

Kdo další natočil minutový snímek, zjistíte zde >>>

 

 
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.