Evropu čekají závody v souložení. Vyhrají věřící, prohraje levice | Reflex.cz
nahoru

Evropu čekají závody v souložení. Vyhrají věřící, prohraje levice

Lukáš Lhoťan8. ledna 2018 • 09:30
Ne všichni muslimové nemají rádi vánoce. Někteří je respektují
Ne všichni muslimové nemají rádi vánoce. Někteří je respektují
• foto: 
Infografika Blesku

Loňský rok mi opět potvrdil, v jak složitém dilematu se stále více nacházejí věřící křesťané a židé v dnešní euro-americké společnosti. Z jedné strany sledujeme přistěhovalectví muslimů, mezi kterými se ozývají radikální hlasy proti křesťanům a židům, z druhé strany vůči nim stále radikálněji a agresivněji vystupují zastánci, LGBT, multikulturalismu a levice.

Mnohdy se tak věřící křesťan či žid dostává do situace, kdy mnozí radikální muslimové jsou „umírněnější“ než radikální feministky, levice či multikulturalisté.

Nejde jen o kauzy, v nichž zastánci LGBT pomocí zákonů a soudů nutí křesťany jít proti svému přesvědčení a sloužit oslavám homosexuality, kterou křesťané neuznávají (viz případ Jacka Phillipse v USA nebo manželů McArthurových v Irsku), ale jde i o v Evropě stále rozšířenější rušení oslav vánoc, které jsou nahrazovány politicky korektními termíny „zimní oslavy“ a podobně.

Tyhle Vánoce už nezažijete. Podobné reklamy jsou dnes ve většině světa zakázány

Muslimové a křesťané

Paradoxně pro mnohé naše spoluobčany „zlí“ muslimové mají k věřícím křesťanům větší respekt než mnohé evropské vlády. Názorně to ukázal pražský arcibiskup Dominik kardinál Duka, který během bohoslužby 25. prosince 2017 řekl: „Zatímco velvyslanci muslimských zemí mi ve svých blahopřáních přejí k Vánočním svátkům, mnozí velvyslanci našeho náboženského okruhu mi (v rámci politické korektnosti) poslali pouze sezónní pozdravy.“ 

Skutečnost, že ne všichni muslimové jsou nepřátelští k oslavám vánoc a nám rodilým Evropanům, dokazuje i případ z britského města Huddersfield, kde skupina mladých muslimů z islámské sekty Ahmadija zorganizovala bezplatný převoz obyvatel domova důchodců na sváteční vánoční oběd.

U nás v České republice si málokdo uvědomuje, jak radikální proměnou v posledních desetiletích prochází Evropa. Kdo moc necestuje a nenavštěvuje země, jako je Francie, Anglie, bývalé západní Německo či Itálie, ten nevidí radikální proměnu složení obyvatelstva v těchto zemích. U nás v České republice ještě nemáme moc imigrantů, a proto si lidé mohou myslet, že se nás to netýká.

Statistiky německé policie: Žadatelé o azyl spáchají více sexuálních zločinů, než…

Populační vývoj

Ale populační vývoj je neúprosný. V Evropě radikálně klesá původní evropská populace a pokud budou vládnoucí společenské elity chtít udržet současný systém důchodů a sociálního zabezpečení, budou muset chtít nechtíc migraci podporovat, aby nahradili klesající porodnost Evropanů. A budou tedy i nadále přicházet masy lidí hlavně z Afriky a islámského světa.

Je naivní si myslet, že příchozí muslimové se masově vzdají svých hodnot a stanou se nadšenými stoupenci LGBT, levice či feminismu. Zároveň se ukazuje, že věřící lidé mají větší porodnost než ostatní část populace. Je tedy velmi pravděpodobné, že postupně bude složka věřících v populaci sílit a za pár desetiletí mohou mít věřící muslimové, židé a křesťané v populaci velmi silné zastoupení.

Jsme tak civilizovaní, až z toho vymřeme. V ulicích chybí děti
Jiří X. Doležal 21. září 2017 • 21:45

Jsme tak civilizovaní, až z toho vymřeme. V ulicích chybí děti

LGBT a levice

Přes stále hlasitější projevy a prosazování zákonů na uplatnění hodnot LGBT, levice a multikulturalismu jsme vlastně naopak všichni přímými svědky „posledních dnů“ lobby LGBT, levice a multikulturalismu, protože ta rok od roku v populaci obyvatel Evropy slábne.

Vidíme to i na apatickém postoji stále většího množství evropských věřících křesťanů a židů k Evropské unii, která se hlásí k hodnotám LGBT, multikulturalismu a socialismu, ale mlčí k hodnotám křesťanským a židovským. Stále více věřících křesťanů odmítá EU jako takovou a nejde pouze o záležitost silně křesťanského Polska, jak ukazuje kauza konfliktu mezi plzeňským biskupem Holubem a katolickým časopisem RC Monitor.

Jenže proč by věřící křesťané měli podporovat ty, kdo se k nim chovají stále více nepřátelsky a nenávistně? Vždyť i ti „zlí“ muslimové mají ke křesťanům víc respektu a úcty než zastánci LGBT, levice či feminismu.

Závěrem bych rád zmínil vtip od kreslíře Václava Nováka: „Závody ve zbrojení selhaly, o budoucnosti Evropy prej rozhodnou závody v souložení.“ Já bych jen dodal, že možná i proto režim ruského prezidenta Putina tak moc podporuje pravoslavné věřící, kteří mají radikálně větší porodnost než zbytek ruské populace.V lednu se konají prezidentské volby. Pokud ještě nevíte, koho volit, vypočítejte si svého kandidáta v naší volební kalkulačce. Více o kandidátech se dozvíte v našem přehledu. Na webu Reflexu najdete také základní informace o volbách. O tom, kdo má šanci na postup do druhého kola, si uděláte předstvu pohledem na volební preference v průzkumech veřejného mínění.

Před 25 lety chtěli být Češi bohatí a zanevřeli na „dělání“ dětí. Nyní nemají ani jedno…

Loupeživí Piráti okradli Zelené: Může být i pirát gay? A jak volily kyberfeministky?Klíčová slova: muslimové, křesťané, lgbt, porodnost


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější