Kapitální úspěch policie: Odhalen jeden joint! | Reflex.cz
nahoru

Kapitální úspěch policie: Odhalen jeden joint!

Jiří X. Doležal17. března 2017 • 20:00
Joint - ilustrační foto
Joint - ilustrační foto
• foto: 
Chmee2, CC BY-SA 3.0

Vyzývám všechny spoluobčany, aby volali policii pokaždé, když uvidí stejně společensky nebezpečný případ protiprávního chování jako v naší cause. Třeba když někdo odhodí vajgl, odplivne si na ulici nebo si na zastávce hromadné dopravy hlučně uprdne. 

Co se vlastně stalo? Policie prokázala obrovskou odvahu, statečnost, chrabrost a neohroženost. S odhodláním sobě vlastním se policisté vydali přímo mezi ty nejnebezpečnější, mezi narkomany, a zajistili pachatelku závažné drogové causy, závažného kriminálního skutku, který ohrožuje celou společnost. Na Facebooku pražské městské policie se objevil text referující o zásadním úspěchu jak městské, tak i státní policie: „Společná hlídka strážníka a policisty odhalila dívku kouřící jointa. Při součinnostní kontrole kombinované hlídky městské a státní policie se podařilo odhalit dívku, která kouřila jointa. Případ dále šetří Policie ČR. V pátek odpoledne prováděla kombinovaná hlídka strážníka a policisty kontrolní činnost ve Štefánikově ulici, kde si všimla mladé ženy, která kouřila „jointa“, z něhož se linul typický zápach marihuany. Hlídka ženu vyzvala k předložení dokladů a poté k následování na místní oddělení Policie ČR. Protože dívka neuposlechla výzvy a pokusila se z místa utéct, strážník proti ní zakročil a policista jí přiložil služební pouta. Celou věc dále šetří Policie ČR.

Soudruhům z Holandska a Německa se asimilace nějak nezdařila...
Jiří X. Doležal 15. března 2017 • 20:25

Soudruhům z Holandska a Německa se asimilace nějak nezdařila...

Prostě – smíšená hlídka městské a státní policie se nezalekla ani tak vážného nebezpečí, jako je holka se špekem, a chrabře se tomuto zlu postavila. Pachatelka se nedala snadno, ohrozila policisty pokusem o útěk. Policejní reakce činí jejich misi ještě odvážnější a chvályhodnější – nelekli se útěku a chytli ji! Poté jí típli jointa a i s ním po zásluze odvedli na policajtůru.

Myslím, že celý týden nedošlo v Praze k závažnějším drogovým zločinům. Sice jsem ve středu byl na Václaváku u Koně a viděl tam na rohu dobrou desítku dealerů heroinu, kterých si policisté hlídající pod Koněm demonstraci okázale nevšímali. A je to dobře, protože na takové banality, jako je prodej heroinu, a zvláště dětem, nemá policie čas – musí přece honit kuřáky marihuany. Je to skvělé, jak se o nás policie stará, a měli bychom našim mužům zákona vycházet vstříc. Totiž upozorňovat je na protispolečenské chování, které je alespoň tak nebezpečné jako kouření jointa. Takže až někde uvidíte, jak se vykadí pes a majitel to neuklidí, ihned volejte 156 a 158. Možná přijede i zásahovka, protože lejno na chodníku ohrožuje společnost podstatně více než holka kouřící špeka.

Hudba patří na pevnou desku, aby se o ní dalo mluvit
DAN HRUBÝ 16. března 2017 • 17:34

Hudba patří na pevnou desku, aby se o ní dalo mluvit

 Klíčová slova: policie, joint


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější