nahoru

Co napadá Ondřeje Kobzu: Hlavní masáž

Ondřej Kobza 8. září 2021 • 06:15
Ondřej Kobza
Ondřej Kobza
• foto: 
Archív Ondřeje Kobzy

Jak člověk furt pracuje, úplně zapomíná se občas nějak odměnit. Dal jsem si v týdnu za úkol to napravit a z možných odměn jsem si sám pro sebe vybral masáž hlavy u jedné kamarádky. Masírujou se záda, ale jak k tomu přijde chudák pokožka na hlavě pod vlasy. Té se nikdo nevěnuje. Nehtama vám masérka slastně prokrví oblast od zátylku přes temeno až po čelo. Povytahuje vlasy na přesné hranici slasti a bolesti. Kdyby sílu zmenšila, nic by to se mnou neudělalo. Kdyby o pět procent přidala, už bych vykřikl bolestí, co že mě tak tahá za vlasy! Že jsem chtěl masáž. Ne tahání. Když se ale vystihne přesná míra, je to úplná droga. Já teda drogy neužíval, ale představuju si, že se navodí podobný blažený stav mysli.

Zvláštní, že stejně jako nejde se zlechtat, tak moc nefunguje, když bychom se masírovali sami. Zažíváme naprostou nepředvídatelnost toho, nakolik se prsty přesunou o centimetr a točivým způsobem vytvoří grif, který prostě funguje, a nevíme, jak to někomu popsat.

Premium

Přečtěte si článek s předplatným Premium Plus

Získejte neomezený přístup na devět různých služeb včetně Reflex.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější