nahoru

Fotbalista Limberský se dostal až do indonéských novin, Češi se baví na jeho účet

bar11. září 2015 • 13:50
Fotbalista Limberský se dostal až do indonéských novin, Češi se baví na jeho účet
foto: twitter/facebook

Nehoda reprezentanta a teď už bývalého kapitána fotbalové Plzně Davida Limberského, který v opilosti naboural své Bentley do zdi domu, jej učinila doslova světoznámým. O jeho úletu píší dokonce i indonéské noviny a v Polsku byl hvězdou všech hlavních deníků. Čeští fotbaloví fanoušci si na něm zase brousí svůj ostrovtip.

Sociální sítě tak od rána zaplavují vtípky na Limberského účet. Terčem posměchu se stal hlavně fakt, že reprezentační záložník nedokázal policistům utéct.  Týmu AFK Záběhlice, hrající pražskou III. třídu B, to ovšem divné nebylo, protože zasahující policista byl členem jejich týmu. Jiní si zase  všímají značky jeho auta. Někteří tvrdí, že by pro něj byla vhodnější třeba Dacia.

Fanoušci si dělají legraci z Limberského nehodyFanoušci si dělají legraci z Limberského nehody

Uživatel Lancet zase na twitteru tvrdil, že kdyby se Limberský dokázal dostat ještě o ulici dál, byl by už na Plzeňské a tam už by měl imunitu. Uživatel Vojtěch Man ovšem uznává, že se zachoval jako správný správný kapitán – Plzni chYbějí body, tak chtěl nějaké přinést - nejméně 7.

Velmi často také fanoušci připomínají urážlivý pokřik sparťanských fandů, který poté použili i Plzeňští při oslavách titulu - "Limberský, ty jsi ..."

Na některé z vtipů se můžete podívat ve fotogalerii.

bar


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,680
28,730
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější