nahoru

Dnešní sexy symboly nepotřebují nic umět, jen vrtí zadkem a fotí se

30. srpna 2014 • 02:17
Dnešní sexy symboly nepotřebují nic umět, jen vrtí zadkem a fotí se
foto: Instagram

V minulosti bývaly v případě žen takzvané sexy symboly spojovány i s něčím, co dotyčná musela umět – byly to velmi dobré herečky, modelky či zpěvačky. Například Josephine Baker, Rita Hayworth, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Raquel Welch či naše Olga Schoberová. Dnes je vše jinak.

Za sexy symboly se považují především krásné ženy, které neustále dávají své fotografie na Facebook č Instagram, které jsou spíše mediálně známé, než aby něco skutečně uměly. Problémem už není ani to, že má někdo třeba velký zadek, hlavně, že se umí dobře prodat. K tomu natočit nějaký ten klip, pohoupat některé své partie na GIF obrázcích a především být pořád viděn. Bez přestání. Proto nové sexy symboly také hodně rychle mizí a objevují se další a další, až nakonec nevíte, zda to symbol je, či nikoli.

Za všechny jmenujme (o některých již po pár letech neuslyšíte, jiné ale přetrvají) Kim Kardashian, Jordan Carver (modelka? jóga?), Jen Selter (fitness), zpěvačka Rihanna, Jennifer Lopez, Sofía Vergara, Nicki Minaj, Kate Upton nebo Kelly Brook.

Vkus a pohled na sexy symboly se v posledních deseti-patnácti letech zásadně změnil, stejně jako to, co vlastně tyto osoby představují. Někdy už jen nekonečnou prázdnotu. Ale kouká se na to většinou dobře…Klíčová slova: reflex, sexysymbolyDiskuse ke článku