nahoru

Nejroztomilejší uživatel Twitteru: Ježka sleduje na sociálních sítích 73 tisíc fanoušků

čip15. dubna 2014 • 14:22
Nejroztomilejší uživatel Twitteru: Ježka sleduje na sociálních sítích 73 tisíc fanoušků
foto: Twitter.com/boredpanda.com

Více než 46 000 followerů na Twitteru a 27 200 fanoušků na serveru Vine.co. Vypadá to, že ježek Maruto, který pochází z Japonska, je jedním z nejpopulárnějších ježků na internetu. Podobně jako jeho majitel, přidává na sociální síť Twitter Marutaro své fotografie denně, díky čemuž jeho popularita stále roste.

Mysleli jste si, že jsou sociální sítě jen pro lidi? Omyl! Svět se totiž proměnil v jednu zvrhlou, internetem posedlou komunitu. Kam se budou hranice ještě posouvat?


čip


Klíčová slova: fotogalerie, ježek, instagram


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější