nahoru

Mistrovství světa v honění čehokoliv: Podívejte se na nejbizarnější závody světa

venu 7. října 2020 • 14:00
Mistrovství světa v honění čehokoliv: Podívejte se na nejbizarnější závody světa
foto: Profimedia.cz

Jste soutěživí? Někdo dostane tuto vlastnost hned na startu svého života. Jiný ji získá až časem. A jak by také ne. V dnešní době můžete závodit, soutěžit a pošťuchovat se mezi sebou opravdu v těch nejrůznějších disciplínách. Mrkněte!

Rádi byste se zúčastnili nějakého závodu a utkali se se svými soupeři? I kdyby vás to mohlo v některých případech stát vlastní zdraví? Jestliže ano, přinášíme vám výběr těch nejabsurdnějších závodů světa. Zkuste se přihlásit.

Posílání sýru z kopce dolů, který vítěz musí dohonit je už tak trochu nuda. Ale takové šplhání na stožár z buchet, to tu ještě nebylo. A v Číně si to dokáží náramně užít. Vodomilové by ale možná radši porovnali své síly v plavání na nafukovacích pannách. Stačí dojet do ruského Petrohradu. Fajn je také zapřáhnout svá domácí zvířata. Například krávy, které umí také rychle běžet, když se jim chce. A nebo musí. A jednou z poklidnějších, ale ne méně náročnějších variant, je účast na masturbačním maratonu. Tak schválně, kdo vydrží dýl!

venu


Klíčová slova: soutěž, závody, blázinec


Zastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.