nahoru

Čekání je u konce. První upoutávka na poslední řadu Hry o trůny prozradila konečně datum vysílání

Martin Bartkovský 13. listopadu 2018 • 16:50
Video se připravuje ...
První upoutávka na poslední sérii Game of Thrones
• video: 
HBO

Každá bitva, každá zrada, každé spojenectví, riziko, boj, přísaha i smrt. To všechno je pryč, protože teď záleží jen na válce. A ta je právě tady. To je poselství první ukázky, která odhaluje i první relevantní informaci o závěrečné řadě Game of Thrones. Seriál, na který čekají miliony fanoušků po celém světě, začne vysílat poslední díly v dubnu 2019. Podívejte se na video.

Už od konce srpna 2017 čekají fanoušci netrpělivě na závěrečnou sezonu světově nejsledovanějšího seriálu. Nyní se konečně dočkali. Video, které sice neukazuje žádné nové záběry, má pro ně tu nejdůležitější informaci. Potvrzuje totiž, že se nové díly objeví nejdříve v dubnu 2019. Ne dříve a ne později.

Hra o trůny vrcholí. Co byste si měli připomenout před premiérou poslední řady? >>>

Poslední řada se bude točit kolem poslední bitvy mezi armádou lidí a bílými chodci. Stále platí, že série bude mít jen 6 dílů, zato s notně prodlouženou stopáží. Zároveň už se pracuje na spin-offu, který se bude odehrávat v dávné minulosti světa G.R.R. Martina. Budete se na poslední sezonu dívat?   

Nejočekávanější seriály roku 2019: Na obrazovky se vrátí Stranger Things nebo Hra o trůny >>>

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.